tel:  609 83 83 88

Masaż Tajski Yeshe Nuad jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych.  Z punktu widzenia Yeshe Nuad, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnętrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała - daje również długotrwałe rezultaty.

Kurs dla początkujących obejmuje solidną porcję technik masażu oraz informacje o tym, w jaki sposób nawyki i stany umysłu znajdują swoje odzwierciedlenie na poziomie ciała. Uczestnicy zapoznają się z założeniami masażu oraz uczą się technik rozluźniających całe ciało "od stóp do głów". 

Wraz z praktyką umiejętności nabytych na tym kursie, uczestnicy będą w stanie wykonać rozluźniający, 1,5 godzinny masaż.

 

KURS YESHE NUAD DLA POCZĄTKUJĄCYCH TO NAUKA:

=> MASAŻU STÓP i znajdowania punktów głęboko rozluźniających na stopach

=> MASAŻU zmęczonych NÓG, ich rozciągania i odciążania

=> MASAŻU PLECÓW i pracy z liniami energetycznymi przy kręgosłupie

=> MASAŻU spiętej SZYI i KARKU w bardzo wygodnej pozyji siedzącej

=> Świadomości własnego ciała, jego pozycji oraz wygodnej i nieobciążającej pracy

=> i najważniejsze... jak sprawić, by osoba masowana mogła się rozluźnić i poczuć bezpiecznie.

Każdy uczestnik kursu otrzyma skrypt ułatwiający samodzielne powtarzanie.

ŁATWY SPOSÓB NAUKI:

Kurs jest zaprojektowany w taki sposób, by łatwo było za nim podążać osobom nawet bez wcześniejszego doświadczenia w masażu. Wszystkie techniki są przejrzyście zilustrowane w skrypcie, który stanowi później podstawę dla indywidualnej praktyki. Po kursie każdy uczestnik będzie w stanie wykonać głęboko rozluźniający masaż. Co więcej, z praktyką masaż będzie się stawał coraz bardziej bezwysiłkowy a świadomość własnego ciała, jego pozycji również w codziennych czynnościach będzie wzrastać.

W czasie kursu dużą wagę będziemy przywiązywać do właściwej pozycji, która pozwala zrobić masaż nie obciążający masującego. Dzięki temu, wraz z praktyką masaż będzie się stawał coraz bardziej bezwysiłkowy a świadomość własnego ciała, jego pozycji również w codziennych czynnościach stopniowo będzie wzrastać.

Chociaż by wykorzystywać umiejętnośći w sposób profesjonalny konieczne będzie ukończenie 90-godzinnego kursu Podstawowego, jeśli jednak myślimy o pogłębieniu zrozumienia swojego ciała i pomocy przede wszystkim przyjaciołom i rodzinie,  kurs można traktować jako samodzielną całość. By móc wykorzystywać nabytą wiedzę i umiejętności, nie jest konieczne uczestnictwo w kolejnych kursach lub warsztatach. Z tego względu, szczególnie dla osób, które chcą raczej pomagać przyjaciołom lub rodzinie, jest to również bardzo dobry sposób nauki, niewymagający dalszych inwestycji - choć trzeba sobie zdawać sprawę, że... zarówno sam masaż jak i pełna inspiracji wymiana w grupie dość często są uzależniające :)

Kurs prowadzi Hania Łubek, dyplomowana terapeutka i nauczycielka masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce jak i w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii (razem ukończyła ponad 1500 godzin szkoleniowych w dziedzinie min. Masażu Tajskiego, Refleksoterapi, Masażu Powięzi oraz Masażu Spa). Od ponad 10 lat prowadzi swoją własną praktykę stąd techniki prezentowane popiera wieloma przykładami dotyczącymi pracy z konkretnymi przypadkami. Wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii i we Włoszech.

 

Przeznaczony dla wszystkich którzy interesują się metodami pracy z ciałem.

Zastanawiasz się czy nasza szkoła jest dla Ciebie odpowiednia? Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Poświęc 5 minut i przeczytaj:

Dlaczego warto wybrać szkołę Anatomic

logo ikona

Termin kursu: 03, 04 marca 2018r

Zajęcia odbywają sie w godz. 10:00-18:00

Cena kursu: 800 zł

Czas trwnia kursu: 20 godz dydaktycznych 

 

Warunkiem odbycia się kursu jest zebranie grupy 8 osób :-), ale nie więcej niż 14 :-)))

przelew button

 

Po zakończeniu szkolenia  kursanci otrzymują Dyplom ukończenia kursu w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie MEN III. Dokumenty wydawane przez naszą placówkę honorowane są na terenie całej UE.


Na zajęcia proszę zabrać wygodny strój sportowy (legginsy, koszulka, skarpetki),  małą miękką poduszkę, koc.

Zapisz sie na kurs *decyduje kolejnosc zgłoszeń

1000 znaków pozostało