tel:  609 83 83 88
klaczko 3

Michał Kłaczko

Fizjoterapeuta. Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Dotychczasowe doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywał w placówkach medycznych na terenie Poznania, Trójmiasta, Kołobrzegu czy Szklarskiej Poręby. Obecnie współpracuje z przychodnią rehabilitacyjno-ortopedyczną i ośrodkiem terapii neurologicznej w Koszalinie. Na co dzień zajmuje się głównie rehabilitacją ortopedyczną i traumatologiczną. Zainteresowania zawodowe to terapia manualna i terapia tkanek miękkich ze szczególnym uwzględnieniem problemów kobiet ciężarnych. Od 2013 roku prowadzi kursy masażu kobiet ciężarnych oraz masażu tkanek głębokich.

Kursy i szkolenia:

• Proprioreceptywne torowanie nerwowo-mięśniowe (PNF) kurs podstawowy;
    wykładowca: Aleksander Lizak
  • Masaż tkanek głębokich; wykładowca: Marcin Wytrążek
  • Diagnostyka różnicowa i leczenie manualne w dysfunkcjach narządu ruchu;
  • wykładowcy: Marian Majchrzycki, Marcin Hoffmann, Włodzimierz Ciepała
  • Mulligan Concept:
    • moduły A (kończyna górna, odcinek szyjny kręgosłupa)
    • moduł B (kończyna dolna, odcinek piersiowy i lędźwiowy kręgosłupa),wykładowca: Carole J. Stolz
  • Ocena funkcjonalna FMS; wykładowca: Remigiusz Rzepka
  • Masaż funkcyjny, poprzeczny i inne techniki masażu wykorzystywane w fizjoterapii; wykładowca: Piotr Kwiatkowski
  • Terapia manualna wg Kaltenborn-Evjenth Concept
  • Diagnostyka różnicowa i leczenie manualne w dysfunkcjach narządu:
    • UEX – Badanie i leczenie kończyny dolnej, kurs podstawowy; wykładowca: Mirosław Dębski
    • OEX – Badanie i leczenie kończyny górnej, kurs podstawowy; wykładowca: Mirosław Dębski
    • UWS – Badanie i leczenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i miednicy, kurs podstawowy; wykładowca: Mirosław Dębski
    • OWS – Badanie i leczenie odcinka szyjnego oraz piersiowego kręgosłupa i żeber, kurs podstawowy; wykładowca: Mirosław Dębski
  • Terapia manualna według koncepcji Plaatsmana; wykładowca: Ger Plaatsman Pinopresura; wykładowca: Michał Szymański

pawlikAnna Pawlik-Adamowicz

Magister Fizjoterapii, technik masażysta, certyfikowany terapeuta Polskiego Towarzystwa Limfologicznego, .
Obecnie pracuję w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku. Od wielu lat zajmuję się rehabilitacją pacjentów
z obrzękami limfatycznymi, tłuszczowymi oraz żylno-limfatycznymi.
Kursy:
Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa PTL
Kinezjotaping
Masaż tkanek głębokich
Proprioreceptywne torowanie nerwowo-mięśniowe (PNF) kurs podstawowy

hanna lubek

Hanna Łubek

Hanna Łubek, to dyplomowana terapeutka i nauczycielka Masażu Tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce jak i w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii (razem ukończyła ponad 1200 godzin szkoleniowych w dziedzinie min. Masażu Tajskiego, Refleksoterapi, Masażu Powięzi oraz Masażu Spa).

Od ponad 9 lat prowadzi swoją własną praktykę stąd techniki prezentowane popiera wieloma przykładami dotyczącymi pracy z konkretnymi przypadkami. Wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, we Włoszech, w Niemczech, Holandii i Austrii.

Zastanawiasz się czy nasza szkoła jest dla Ciebie odpowiednia? Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Poświęc 5 minut i przeczytaj:

Dlaczego warto wybrać szkołę Anatomic