tel:  609 83 83 88

pawlikAnna Pawlik-Adamowicz

Magister Fizjoterapii
nauczyciel na kierunku Technik Masażysta, certyfikowany terapeuta Polskiego Towarzystwa Limfologicznego.
Kursy:
Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa PTL
Kinezjotaping
Masaż tkanek głębokich
Masaż funkcyjny, poprzeczny i inne techniki wykorzystywane w fizjoterapii
Masaż tensegracyjny
Proprioreceptywne torowanie nerwowo-mięśniowe (PNF) kurs podstawowy
Fizjoterapia w geriatrii

Krzysztof Szabat wykladowca 300px

Krzysztof Szabat

Masażysta holistyczny, kręgarz, nauczyciel masażu tajskiego i japońskiego, trener świadomej pracy z ciałem.

Nauczyciel w Szkole masażu „Anatomic" w Gdańsku, gdzie prowadzi weekendowe warsztaty, wykłady, oraz pierwszą w Polsce roczną szkołę masażu tajskiego (w systemie zaocznym). Prelegent na wielu Festiwalach Masażu, oraz Festiwalach Świadomej Pracy z Ciałem.
Współpracuje z wieloma prestiżowymi miejscami świadomej pracy z ciałem min: „Menehune" w Pruszczu Gdańskim, Warsztatownią Ciało i Umysł w Krakowie, gdzie prowadzi warsztaty swojego autorstwa dzieląc się swoim 20 letnim doświadczeniem.

Na przełomie ostatnich 20 lat zdobywał praktyczną wiedzę pod okiem wielu nauczycieli min. takich jak: Takashi Yoshizawa, Pichest Boonthumme, Gunther Krueger, Maciej Dłuski, dr. Frank Kinslow, Ajarn Sinchai Sukparsert,  Chongkol Setthakorn. Zdobył trzeci stopień terapeutyczny w terapii „Yumeiho". Kilka lat asystował Gunterowi Kruegerowi i uzyskał pozwolenie na uczenie w systemie Jivaka body & mind.

Od 4 lat asystuje Takashiemu Yoshizawie w warszatach masażu tajskiego w Polsce, a w zeszłym roku (2021) Takashi przekazał mu swoją aktywność  w Polsce – kontynuuje więc nauczanie jego metod. Dzieli się również całym swoim doświadczeniem, pomagając odkrywać drzemiące w nas wszystkich właściwości.

Od 20 lat medytuje i podróżuje głównie szlakiem Tybetańskich Lamów.
Od czterech lat żyje z rodziną w małej wsi w Borach Tucholskich, gdzie prowadzi praktykę we własnym gabinecie.

Małysz

Mirosława Małysz

Mirosława Małysz magister fizjoterapii pracująca od 4 lat z kobietami w ciąży. Swoją wiedzę i doświadczenie doskonali dzięki współpracy z dwiema Szkołami Rodzenia, Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo oraz własnej praktyce. Od 2 lat poszerzająca wiedzę kobiet , jak radzić sobie z bólem podczas ciąży oraz porodu. Uświadamiając je, że to najpiękniejszy okres w życiu, który można przetrwać bez bólu korzystając z pomocy masażystów i fizjoterapeutów.

Ukończone kursy:

Masaż kobiet w ciąży
Masaż Shantala
Aktywność fizyczna w okresie ciąży i po porodzie
Proprioreceptywne torowanie nerwowo-mięśniowe PNF kurs podstawowy.

joanna szabat

Joanna Szabat

Dyplomowany refleksolog, specjalizujący  się w refleksologii terapeutycznej.

Pasjonuje się od wielu lat naturalnymi metodami służącymi zdrowiu ciała i umysłu.

Interesuje się kulturą dalekiego wschodu, naukami o naturze umysłu, medycyną chińską i masażem tajskim.

Otrzymała wykształcenie z zakresu refleksologii u Takashi Yoshizawy – wieloletniego praktyka refleksologii i masażu tajskiego, ucznia i asystenta Ajana Pichesta.

Uczyła się refleksologii także w Polskim Instytucie Refleksologii i naukę zakończyła egzaminem certyfikującym.

Wykorzystuje na co dzień zgromadzone doświadczenie i wiedzę w prywatnym gabinecie, niosąc pomoc wielu potrzebującym.

Refleksologia jest przede wszystkim jej pasją, dzięki której pomaga innym odzyskać radość z życia bez bólu i chorób.

Ukończone kursy :

- Refleksologia stóp  - Takashi Yoshizawa

- Refleksologia rąk -  Takashi Yoshizawa

- I, II, III stopnie refleksologii stóp - Polski Instytut Refleksologii

- Refleksologia rąk - Polski Instytut Refleksologii

- I, II stopień Refleksologia twarzy i głowy - Polski Instytut Refleksologii

- Warsztaty dla zaawansowanych refleksologów – Praca na paznokciach. Głowa i mózg w refleksologii oraz Zaburzenia w życiu seksualnym a praca refleksologii.

- Warsztaty dla zaawansowanych refleksologów – Refleksologia terapeutyczna dla dzieci.

- Dietetyka TCM u Agnieszki Krzemińskiej – Szkoła Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Tomo.

- Lifting Terapeutyczny Twarzy DRE – Szkoła Multiterapii Beaty Sekuły.

Zastanawiasz się czy nasza szkoła jest dla Ciebie odpowiednia? Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Poświęc 5 minut i przeczytaj:

Dlaczego warto wybrać szkołę Anatomic