tel:  609 83 83 88

pawlikAnna Pawlik-Adamowicz

Magister Fizjoterapii, technik masażysta, certyfikowany terapeuta Polskiego Towarzystwa Limfologicznego, .
Obecnie pracuję w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku. Od wielu lat zajmuję się rehabilitacją pacjentów
z obrzękami limfatycznymi, tłuszczowymi oraz żylno-limfatycznymi.
Kursy:
Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa PTL
Kinezjotaping
Masaż tkanek głębokich
Proprioreceptywne torowanie nerwowo-mięśniowe (PNF) kurs podstawowy

hanna lubek

Hanna Łubek

Hanna Łubek, to dyplomowana terapeutka i nauczycielka Masażu Tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce jak i w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii (razem ukończyła ponad 1200 godzin szkoleniowych w dziedzinie min. Masażu Tajskiego, Refleksoterapi, Masażu Powięzi oraz Masażu Spa).

Od ponad 9 lat prowadzi swoją własną praktykę stąd techniki prezentowane popiera wieloma przykładami dotyczącymi pracy z konkretnymi przypadkami. Wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, we Włoszech, w Niemczech, Holandii i Austrii.

szabat

Krzysztof Szabat

Krzysztof Szabat to dyplomowany terapeuta i nauczyciel, swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce jak i w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów zagranicznych.

Podąża za metodami:

• Takasziego Yoshizawy,
  • Ajahna Pichesta,
  • Gunthera Krugera,
  • Saionji Masayukiego
  • Macieja Dłuskiego.

Od ponad 15 lat uczy się pracy z ciałem, wypróbował ich nauki, z powodzeniem poleca ich wiedzę i mądrość, które bardzo pomogły w jego własnym życiu oraz wielu jego przyjaciołom i pacjentom. W pracy jako „terapeuta” stosuje wiele technik najczęściej pochodzących z masażu tajskiego i japońskiego. Stara się mieć jak najczęściej żywy kontakt z Tymi od których może się uczyć. Jesteśmy przekonani że przybliży Wam esencję ich nauk.

Zastanawiasz się czy nasza szkoła jest dla Ciebie odpowiednia? Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Poświęc 5 minut i przeczytaj:

Dlaczego warto wybrać szkołę Anatomic