tel:  609 83 83 88

pawlikAnna Pawlik-Adamowicz

Magister Fizjoterapii
nauczyciel na kierunku Technik Masażysta, certyfikowany terapeuta Polskiego Towarzystwa Limfologicznego.
Kursy:
Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa PTL
Kinezjotaping
Masaż tkanek głębokich
Masaż funkcyjny, poprzeczny i inne techniki wykorzystywane w fizjoterapii
Masaż tensegracyjny
Proprioreceptywne torowanie nerwowo-mięśniowe (PNF) kurs podstawowy
Fizjoterapia w geriatrii

Krzysztof Szabat wykladowca 300px

Krzysztof Szabat

Masażysta holistyczny, kręgarz, nauczyciel masażu tajskiego i japońskiego, trener świadomej pracy z ciałem.

Od 20 lat medytujący, podróżnik głównie szlakiem Tybetańskich Lamów. Organizator wielu warsztatów swojego autorstwa, oraz nauczycieli z za granicy m.in: od 4 lat dr. Franka Kinslowa i Takashiego Yoshizawy. Nauczyciel w Szkole masażu „Anatomic” w Gdyni, gdzie prowadzi weekendowe warsztaty, wykłady, oraz od tego roku szkolnego (2019) w systemie zaocznym roczną szkołę masażu tajskiego. Prelegent na wielu konferencjach m.i.n Festiwal Masażu, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem - „Zango”.

Na przełomie ostatnich 18 lat zdobywał praktyczną wiedzę pod okiem wielu nauczycieli min. takich jak: Takashi Yoshizawa, Pichest Boonthumme, Gunther Kruger, Maciej Dłuski, dr. Frank Kinslow, Ajarn Sinchai Sukparsert, Michael Ciosek, Chongkol Setthakorn.

Przez 12 lat asystował Gunterowi Krugerowi i uzyskał pozwolenie na uczenie w systemie Jivaka body & mind. Od 4 lat asystuje Takashiemu Yoshizawie w warszatach masażu tajskiego w Polsce. Zdobył trzeci stopień terapeutyczny w terapii „Yumeiho”.

Współpracuje z wieloma prestiżowymi miejscami świadomej pracy z ciałem min: Nowe Kawkowo ośrodek „Tu i Teraz”, Teatrem Współczesnym w Krakowie, oraz „Menehune” w Pruszczu Gdańskim. Na co dzień żyje zgodnie z naturą w małej wsi w Borach Tucholskich, gdzie prowadzi praktykę we własnym gabinecie.

Ostrowska

Paulina Ostrowska

Magister fizjoterapii, obecnie w trakcie studiów doktoranckich w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Certyfikowany Ekspert Krajowej Rady Fizjoterapeutów. Od 7 lat pracuje z pacjentami neurologicznymi.

Ukończone kursy:

PNF podstawow,
PNF rozwijający,
PNF w neurologii (level IV),
BOBATH dla dorosłych podstawowy,
BOBATH dla dorosłych rozwijający,
Uszkodzenia rdzenia kręgowego - postępowanie fizjoterapeutyczne,
Funkcjonalna fizjoterapia chorych z niedowładem połowiczym (I i II moduł),
Neurorehabilitacja w fazie ostrej,
Analiza i terapia zaburzeń chodu,
Spastyczność,
Terapia punktów spustowych,
Mobilizacje struktur nerwowych,
Terapia lustrzana,
Fizjoterapia w urazach sportowych (I moduł).

Małysz

Mirosława Małysz

Mirosława Małysz magister fizjoterapii pracująca od 4 lat z kobietami w ciąży. Swoją wiedzę i doświadczenie doskonali dzięki współpracy z dwiema Szkołami Rodzenia, Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo oraz własnej praktyce. Od 2 lat poszerzająca wiedzę kobiet , jak radzić sobie z bólem podczas ciąży oraz porodu. Uświadamiając je, że to najpiękniejszy okres w życiu, który można przetrwać bez bólu korzystając z pomocy masażystów i fizjoterapeutów.

Ukończone kursy:

Masaż kobiet w ciąży
Masaż Shantala
Aktywność fizyczna w okresie ciąży i po porodzie
Proprioreceptywne torowanie nerwowo-mięśniowe PNF kurs podstawowy.

Zastanawiasz się czy nasza szkoła jest dla Ciebie odpowiednia? Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Poświęc 5 minut i przeczytaj:

Dlaczego warto wybrać szkołę Anatomic