fbpx
 
tel:  609 83 83 88

Kursy

Strona uzywa technologii cookies.
- do prowadzenia statystyk
- w mechanizmach księgi gosci.

Centrum Szkoleniowe ANATOMIC to grupa profesjonalnych, praktykujących fizjoterapeutów i masażystów z pasją. Przygotowaliśmy do zawodu setki masażystów mieszkających w Polsce i za granicą. Gościliśmy kursantów z Anglii, Irlandii, Norwegii, Egiptu, Niemiec, Włoch, Cypru, Ukrainy, USA, Kanady. Jesteśmy dumni, że każdy  z nich wykorzystuje wiedzę zdobytą w naszej "Szkole" w swojej pracy zawodowej.

Poniżej prezentujemy opinie naszych kursantów - z imienia i nazwiska, ze zdjęciami. 100% wiarygodności, abyś miał pewność, że szkoła, którą wybierasz, posiada potwierdzone, prawdziwe opinie!

Witam serdecznie i dziękuję za wspaniale poprowadzony kurs masażu Lomi Lomi Nui. Czas spędzony na zajęciach w Szkole Anatomic w Gdyni był magiczną podróżą w świat miłości do siebie samej i do innych ludzi. Nauka prowadzona przez Karolinę odbywała się w cudownej atmosferze skupienia, uważności, zrozumienia a zarazem radości z życia i bycia z pozostałymi kursantkami. Nie wiem jaka moc sprowadziła mnie w progi tej szkoły ale była to dobra moc, bo lepiej trafić nie mogłam. Dostalam masę wiedzy i zdobyłam wspaniałe umijętności a co najważniejsze otrzymałam wsparcie i wiarę we własne możliwości. Sama Karolina uczy z pasją i miłością do tego co robi, to Kobieta z sercem na dłoni a dłonie Jej są magiczne. Polecam każdemu kto poszukuje dobrego nauczyciela Szkołę Anatomic a sama mam nadzieję jeszcze zawitac w jej progi.

Beata Lubańska

09.07.2019r.

Kurs 2w1 w szkole Anatomic to najlepsza inwestycja i najprzyjemniejszy miesiąc jaki ostatnio przeżyłam. Profesjonalne podejście Karoliny i ogrom fachowej wiedzy, kt nam przekazała może nawet przerazić pierwszego dnia. Jednak wystarczy zaufać doświadczeniu Karoliny, zaplanować codziennie 3h na Systematyczną naukę i ćwiczenia w domu i już po miesiącu można otwierać gabinet odnowy 😘👍 Dziękuję Karolina za wszystko co nam przekazałaś, wsparcie, pyszną kawę i cudowną atmosferę. Zobaczymy się oczywiście na kolejnych kursach.

Ola Bambrowicz Fit&WellnessPsychodietetyk

04.07.2019r.

Szkołę Anatomic wybrałam z polecenia trójki moich znajomych, którzy tak jak ja pozytywnie ukończyli kurs masażu. Jestem zadowolona z tego wyboru ponieważ naprawdę nauczyłam się masować dzięki wskazówkom przekazanym przez Panią Karolinę. Nie uważam, żeby kurs był łatwy, ale jeżeli się bardzo czegoś pragnie można to osiągnąć. O masażu marzyłam 12 lat i wreszcie spełniłam jedno z najskrytszych marzeń! Ukończyłam kurs "2w1" i dzięki naszemu guru Karolinie zrozumiałam wiele spraw, poznałam siebie i nowych ludzi, z którymi utrzymuje kontakt I najważniejsze mam nadzieje, że jako sportowiec będę mogła jeszcze bardziej realizować swoje pasje i pracując jako trener wspinaczki i pole dance będę mogla pomagać swoim podopiecznym oraz najbliższym! Jestem dumna, ze ukończyłam kurs w tej szkole, ponieważ otworzyło mi to również głowę na nowe doświadczenia.
Dziękuje!

Sandra Bekasiewicz

18.06.2019r.

❤ALOHA ❤

Można by napisać epopeję o prowadzącej Karolinie, o tym miejscu, które zmieniło moje podejście do życia, do siebie, do innych. Dzięki temu że trafiłam do Karoliny - Mojego Anioła, otworzyły mi się drzwi do nowego życia. Po pierwszym dniu wiedziałam że jestem we właściwym miejscu. Świetnie przekazywana wiedza, jak coś się robi z pasją to można zarazić innych. Cudowna atmosfera, indywidualne podejście do każdego, mnóstwo empatii i zrozumienia, doświadczenie i wiedza, która jest cały czas rozwijana u Karoliny emanuje niesamowitą energią i mądrością. Dzięki Karolinie i innym kursantom, wiem że w każdym momencie życia, w każdym wieku można wkroczyć w nową i przede wszystkim swoją ścieżkę życia, to poczułam i doświadczyłam. Odkryłam swoje JA, błądząc przez wiele lat swojego życia poczułam co jest MOJE i co chcę robić, co sprawia mi mnóstwo przyjemności i radości. Z całego serca POLECAM ANATOMIC , moje najlepsze "lekarstwo" jakie do tej pory przytrafiło się w moim życiu, a że nic nie dzieje się bez przyczyny, coś starego się kończy i coś nowego zaczyna :))))) Jestem po kursie 2w1 oraz Lomi Lomi Nui ❤, kontynuując dalej - ciężko jest się rozstać, opuszczać tą oazę. Niezapomniany czas, najcenniejszy czas, piękna podróż.
WIELKIE MAHALO NUI Karola ❤

Kamila Kohnke

08.01.2019r.
 

Ponoć w życiu nic nie dzieję się przypadkowo...,

A o mały włos trafiłabym do innej szkoły masażu... na całe szczęście wszystko poprowadziło mnie do Karoliny, po prostu wszechświat chciał żebym trafiła właśnie do szkoły Anatomic pod skrzydła tak niesamowitej osobowości, do miejsca z którego nie wychodzi się tylko i wyłącznie z kursem masażu i niezbędną wiedzą, ale z czymś więcej, z czymś wyjątkowy, na poziomie duchowym. Piękny i niesamowicie cenny czas, za który jestem niezmiernie wdzięczna i bardzo dziękuję.

Beata Tutak

06.11.2018r.
 

Nadszedł czas na moją opinię :)

W szkole Anatomic ukończyłam do tej pory dwa kusy, ale na pewno na tym nie poprzestanę. Był to kurs masażu Lomi lomi nui oraz masażu kobiet w ciąży. Trudno jest wyrazić wdzięczność, jaką czuję za to, że dane mi było uczestniczyć w tych zajęciach. Nie chodzi nawet o ogromną dawkę wiedzy, profesjonalizmu i praktyki jaką dają te kursy, ale przede wszystkim o możliwości, które się przede mną otworzyły po ich ukończeniu. Mam wrażenie, że los specjalnie pokierował mnie dokładnie tam, gdzie powinnam być w danym miejscu i czasie. Więc, jeśli ktokolwiek waha się, czy jest to odpowiedni moment i miejsce na "doszkolenie się" w zakresie masażu, to mogę z ręką na sercu powiedzieć, żeby czym prędzej zapisywał się na kurs w Anatomic. Osoby, które poznałam na kursach zapewne pozostaną moimi przyjaciółmi do końca życia. Nie tylko cudowna prowadząca Karolina, ale też inni kursanci byli bardzo przyjaźni i pomagali innym w rozwoju ich celów, pasji albo po prostu w dążeniu do bycia jak najlepszą wersją nas samych. Osobiście po kursie Lomi lomi nui postanowiłam pójść własną ścieżką, rzucić dotychczasową pracę i założyć działalność w zakresie masażu. Dziękuję z całego serca.

Urszula Falkowska

17.05.2018r.
 

Dzień dobry.
Chciałabym gorąco polecić kursy spa i punktów spustowych prowadzone w szkole ANATOMIC!

Bardzo dużo wniosły świeżej wiedzy w moje życie. Jestem fizjoterapeutką ale zajmuję się tylko masażem. Chcę znów skorzystać z kursu tkanek głębokich i masażu limfatycznego ale to za jakiś czas. Prowadząca pani Karolina jak i prowadzący kurs pan Michał mają bardzo duża wiedzę którą chętnie dzielą się z kursantami Dziękuję za czas poświęcony w szkolenie innych i wiedzę.

POLECAM!!!

Katarzyna Kaczanowska

16.03.2018r.
 

Szkoła Anatomic to najlepsze miejsce do którego mogłam trafić na mojej ścieżce rozwoju. Dlatego opowiem Wam co to za miejsce. Oto moja krótka historia.
Do szkoły przyszłam z chęcią zmiany, zdobycia nowej wiedzy i nowych kompetencji. Co zastałam na miejscu ; od strony czysto merytorycznej wyglądało to następująco; nasz nauczycielka Karolina, kompendium chodzącej wiedzy, profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego studenta. Wiedza przekazywana w polisensoryczny sposób, duża wyrozumiałość i wsparcie oraz pomoc dla początkujących adeptów na zajęciach praktycznych. Szkoła Anatomic to przede wszystkim głównodowodząca Karolina osoba we właściwej czasoprzestrzeni i na właściwym miejscu. Posiadająca wszechstronną wiedzę i doświadczenie wykraczającą zdecydowanie poza ramy kursu. Chętnie dzieląca się swoim bogatym doświadczeniem.

Polecam wszystkie kursy na których byłam, czyli :
- Kurs masażu klasycznego profil rozszerzony
- Pakiet SPA
- Pakiet Dzidziuś
- Kurs Świątynnego masażu Lomi Lomi

Nie wahaj się jeśli chcesz uczyć się masażu na wysokim poziomie w przyjaznej atmosferze. Polecam gorąco !
Z czym wyszłam ; wyszłam z nowymi doświadczeniami, nowymi kompetencjami, z nowymi cudownymi znajomościami z umysłem otwartym na zmianę i możliwościami jakie niesie życie.
Dziękuję z całego serca Karolina ! i Wam kochani, była to dla mnie niezapomniana przygoda.

Aloha !

Marta Laskowska

15.03.2018r.
 

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem gdzie zrobić kurs masażu,to z wielką satysfakcją mogę polecić wszystkim ANATOMIC Gdyńską Szkołę Masażu. Właśnie ukończyłam kurs gorącymi kamieniami wulkanicznymi .

W pełni profesjonalne podejście, ogromna wiedza oraz pasja z jaką Karolina wykonuje masaże jest bardzo imponująca.
Niesamowicie przyjazna atmosfera pozwala na bezstresowe przyswojenie ogromnej wiedzy, którą posiada Karolina w różnych technikach masażu i potrafi przekazać z taką pasją,że chce się obserwować ją i poszerzać swoje umiejętności. Chociaż pokonałam ponad 1800 km to naprawdę było warto :)

Dziękuję bardzo Karolino. Pozdrawiam serdecznie.

Marzena Dowbor

12.03.2018r.
 

Gdybym kiedyś miała okazję napisać książkę, z pewnością byłaby to książka o dniu, w którym zmieniło się moje życie. Tym dniem był moment, w którym przekroczyłam próg szkoły masażu Anatomic.

Jestem kosmetologiem, a dzięki Karolinie Leguckiej od niedawna terapeutą spa. Po ukończeniu studiów spotkałam się twarzą w twarz z chyba najbardziej powszechnym pytaniem, które zadają sobie absolwenci uczelni wyższych w Polsce - "no i co dalej?". Wpadłam na pomysł aby dorobić dodatkowe kursy masażu, które mogłyby otworzyć mi drogę nowych możliwości.

Z lekką niepewnością powiedziałam sobie " do dzieła". Wpisałam w wyszukiwarkę "szkoła masażu trójmiasto" i ujrzałam reklamę Gdyńskiej szkoły Anatomic. Piszę tą opinię, ponieważ to opinie innych kursantów pomogły mi podjąć decyzję. Nie żałuję. Karolina to osoba, która nie tylko nauczyła mnie masować. Nauczyła mnie kreatywności, myślenia w pozytywny sposób oraz innego spojrzenia na samą siebie. Jej szeroka wiedza z zakresu anatomii i masażu jest imponująca. Jest to instruktorka, która wręcz zaraża pozytywną energią i chęcią zmiany swojego życia na lepsze. Sposób przekazywania wiedzy przez Karolinę jest jedyny w swoim rodzaju. Jest ona osobą ciepłą, uśmiechniętą, prawdziwą, serdeczną. Uczęszczanie na kurs było dla mnie czystą przyjemnością. Udało mi się ukierunkować życie zawodowe i podjąć decyzję, co dalej. Z kursu wyszłam pełna energii, chęci oraz odwagi. Zrezygnowałam z pracy w korporacji, która pomagała mi utrzymać się podczas okresu studiów. Poczułam się pewniej nawet jako kosmetolog, ponieważ podchodziłam do wszystkiego z wielkim dystansem i nieśmiałością.

Jaki uzyskałam efekt? Miesiąc później pracuję jako terapeuta Spa i kosmetolog w pięciogwiazdkowym hotelu w Norwegii. Wykonując masaże w głowie słyszę słowa Karoliny zagrzewające mnie do roboty. Praca wreszcie jest przyjemna, robię to co kocham i czerpię radość z zadowolenia pacjentów. Na 100% zdecyduję się na kolejne kursy!

Karolina, dziękuję Ci za tą odwagę, którą we mnie zaszczepiłaś. Obiecuję, że będę z nią iść przez całe życie! A do osób czytających chciałabym skierować parę słów : jeśli zastanawiasz się czy udać się na kursy do szkoły Anatomic, musisz wiedzieć jedno. Lepszej decyzji nie mogłeś/aś podjąć!

Karola! Dziękuję, że dzięki Tobie wybrałam moją ścieżkę zawodową. Dziękuję, że już wiem co kocham robić. Dziękuję za całą Twoją miłość i pasję, którą przekazujesz innym i dziękuję, że mogłam tutaj być!

Karolina Śliwińska

30.10.2017r.
 

Szkołę Anatomic wybrałem ze względu na chęć rozwoju umiejętności masażu. Właśnie ukończyłem kurs masażu klasycznego o profilu rozszerzonym "2 w 1" i jest to moja pierwsza styczność z tym zawodem. Miesiąc szkolenia był całkowicie wykorzystany, wypełniony ogromem ciekawej wiedzy praktycznej i teoretycznej. Pani Karolina profesjonalnie nakieruje na właściwą ścieżkę, nauczy jak pracować z pacjentem oraz pomoże odkryć w sobie cechy potrzebne do owej pracy. Dużo ciekawostek pochodzi z doświadczenia Pani Karoliny. W zaledwie miesiąc zyskałem wiedzę, która połączona z odpowiednim prowadzącym, wzbudza w człowieku pasję i chęci dalszego rozwoju

Damian Urbaniak

03.10.2017r.
 

Gorąco Polecam !!!
Kiedy pojawił się pomysł na zdobycie nowych kwalifikacji od razu sięgnąłem do Gdyńskiej Szkoły Masażu Anatomic. Szkoła ma obszerną ofertę i wyjątkową opinię. Pani Karolina dzieli się swoją wiedzą, swoimi umiejętnościami w sposób profesjonalny. Niezwykle kreatywne są wykłady i ćwiczenia  przy starannie dobranym i opracowanym programie zajęć. W otwarty, bardzo dostępny sposób pokazuje wszystkie tajniki masażu. Zajęcia bardzo twórcze, wyraźnie widać, że prowadząca to Pani z Wielką Pasją. Można rzec, że zaraża swym działaniem i każdy z uczestników pragnie podążać Jej śladami. Udziela wielu cennych wskazówek, które w znaczący sposób  przyczyniają się do chęci ciągłego podwyższania kwalifikacji w zakresie metod i technik masażu.  Ponadto pani Karolina z osób uczęszczających na kurs potrafi stworzyć wspaniały zespół ludzi wzajemnie na siebie oddziałujących. Posiada niezwykłą umiejętność włączania kursanta w praktyczną aktywność masażu. Dziękuję że tutaj trafiłem ...

Tomasz Pokrywka

02.07.2017r.
 

Kurs masażu klasycznego I i II stopnia postanowiłam zrobić będąc jeszcze w liceum. Zawsze interesowałam się biologią, nauką o człowieku, jestem pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia - stąd pojawił się pomysł na zdobycie nowych kwalifikacji w tym kierunku. Przeglądałam różne oferty kursów i szkoleń i najbardziej zainteresowała mnie oferta Anatomic. Szkoła miała dobre opinie i obszerną ofertę, co ostatecznie przekonało mnie do przyjścia właśnie tutaj:) Czy jestem zadowolona z wyboru? Myślę, że lepiej trafić nie mogłam. Profesjonalna prowadząca, z bardzo dużą wiedzą - potrafiła odpowiedzieć na każde zadane pytanie i rozwiać wszelkie wątpliwości. Termin szkolenia udało mi się dopasować idealnie do moich możliwości czasowych, a o to również bardzo się bałam, gdyż w większości szkół trudno było znaleźć mi dogodny termin. Podczas kursu Pani Karolina przekazywała nam wiele ciekawych materiałów i innych dodatkowych ciekawostek czym za każdym razem sprawiała, że coraz bardziej byłam zafascynowana światem masażu. Po zdaniu egzaminu i ukończeniu szkolenia byłam na tyle zainteresowana tym tematem, że ostatecznie podjęłam decyzje co do kierunku studiów. Obecnie jestem na drugim roku fizjoterapii i przyznam szczerze, że wielokrotnie przydawała mi się wiedza, którą uzyskałam na kursie.

Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić kursy w tej szkole:)

Marta Turowicz

14.12.2016r.
 

Witam Wszystkich Serdecznie

Jestem Trenerem Personalnym dietetykiem na stałe praktykującym w Sydney. Chcą dać jeszcze większa satysfakcję moim klientom doszedłem do wniosku, iż dobrze byłoby poszerzyć zakres mojego działania również o masaże. Kiedy przez pewien czas przebywałem w Polsce zacząłem szukać odpowiedniej szkoły, w której mógłbym doskonalić się w tym zakresie. W końcu wybrałem Gdyńska Szkołę Masażu ANATOMIC. Dziś mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę. Prowadząca Szkołę Karolina Legucka to niezwykła profesjonalista z ogromną wiedzą i charyzmą. Stworzyła super Szkołę oraz wspaniały team, który urzekł mnie. Czas spędzony u Karoliny na licznych szkoleniach dał mi możliwość bycia profesjonalista jak również zainspirował mnie do dalszego rozwoju zawodowego.

Polecam ta szkolę. To szkoła z pasją...

Andrzej Rakiel

Academy Fitness and Nutrition 14.12.2016r.
 

Jestem Mobilną Trenerką Personalną, Instruktorką Pilates oraz Masażystką. Połączenie tych zawodów pozwala mi na kompleksową troskę o swoich klientów, bowiem po personalnie dobranym treningu przeprowadzonym u mnie bądź u klienta w domu, mogę poprzez masaż jeszcze lepiej odżywić i dotlenić Jego mięśnie, zminimalizować efekt ‘zakwasów’, jak również rozbić tkankę tłuszczową i uelastycznić skórę, pragnącą nadążyć za spadkiem wagi.

W swojej pracy korzystam z masażu klasycznego, relaksacyjnego, wspomagającego odchudzanie, w którym łączę odpowiednie techniki z masażu klasycznego, izometrycznego, oraz włączam do ruchu bańki chińskie. W dalszym ciągu planuję poszerzać swoją wiedzę i korzystać z ogromnej wiedzy i doświadczenia osoby prowadzącej Szkołę Anatomic – Karoliny Leguckiej. Poza umiejętnością przekazywania wiedzy, jej ciepło i serdeczność sprawia, że wraca się tam z ogromną przyjemnością. A kiedy skończysz kurs i potrzebujesz pomocy, tudzież przypomnienia praktyki – Ona zawsze służy pomocą!

Świetna Szkoła i wspaniała prowadząca!.

Beata Dymarczyk

Bodyfit 27.11.2016r.
 

Witam

Jestem fizjoterapeutka prowadzącą własny gabinet masażu i rehabilitacji. Kursy w szkole Anatomic zaczęłam jeszcze będąc studentką co pozwoliło mi znacznie poszerzyć wiedzę i umiejętności praktyczne, które okazały się niezbędna do pracy w zawodzie. Kursy u Karoliny do duża dawka wiedzy i zastrzyk motywacji do dalszego rozwoju. Szkoła z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wymagających.

Szczerze polecam.

Katarzyna Dziemidowicz

Vanila Salon 01.12.2016r.
 

Jestem studentką drugiego roku fizjoterapii. Wybrałam szkołę ANATOMIC, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie masażu klasycznego. Praca z ciałem jest podstawą mojego przyszłego zawodu, dlatego ważne jest dla mnie profesjonalne podejście do tematu. Wiedza merytoryczna, doskonałe przygotowanie praktyczne, pasja prowadzącej zajęcia Karoliny oraz wspaniała atmosfera podczas kursu sprawiają, że wszystkim gorąco polecam, aby swoja przygodę z masażem rozpoczęli właśnie w szkole ANATOMIC !

Gaja Łempicka

30.11.2016r.
 

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Studiowałam fizjoterapię na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Do Szkoły Anatomic trafiłam po dwunastu latach pracy z pacjentami. Szukałam kursów, które poszerzyłyby moje kwalifikacje i usystematyzowały wiedzę i umiejętności zdobyte w moich dotychczasowych miejscach pracy. Wybrałam pakiet Spa. Byłam zachwycona sposobem prowadzenia zajęć. Do mojej grupy trafiły i osoby z wcześniejszym doświadczeniem i takie, które z tematyką masażu nie miały wcześniej styczności. Pomimo różnorodności słuchaczy żadne z nas nie zostało zostawione samemu sobie! Kursy były prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, z indywidualnym podejściem do każdego. Jestem pewna, że każdy z uczestników wyszedł z tych zajęć z głową pełną nowej wiedzy i z umiejętnościami w rękach ;)

Prawdziwym hitem okazał się kurs LOMI LOMI NUI. Od momentu poznania technik tego cudownego masażu, cała moja praca nabrała innego wymiaru. Zawsze starałam się podchodzić do moich pacjentów holistycznie, ale ta technika jest najcudowniejszym rodzajem dotyku, jaki możemy dać drugiemu człowiekowi, z miłością i szacunkiem.

Nie miejcie wątpliwości, czy wasze dotychczasowe umiejętności są akuratne, czy wystarczające do pracy nad ciałem! Po tych kursach, z wiedzą i umiejętnościami będziecie gotowi pójść w świat ze świadomością, że zostaliście dobrze przygotowani.

Z CAŁEGO SERCA POLECAM!!!

Natalia Badziąg

26.11.2016r.
 

Nazywam się Basia Górecka. Przygodę z masażem rozpoczęłam 3 lata temu. Na szczęście dosyć szybko znalazłam Gdyńska Szkołę Masażu Anatomic, gdzie z powodzeniem ukończyłam rozszerzony kurs masażu klasycznego. Nauka była nieprzyjemnie przyjemna. Karolina jest wymagającą instruktorka, ale daje pełne wsparcie w trakcie nauki i po ukończeniu kursu. Ponadto jest wspaniałą i ciepłą osobą, ale co najważniejsze profesjonalistką przez wielkie „P”. Zawsze odpowiada w pełni na pytania, lecz nigdy nie wychodzi poza zakres swoich kompetencji. Po ukończeniu kursu nie ma potrzeby doczytywania, gdyż materiały szkoleniowe są wyczerpujące.

Znając już styl Karoliny kurs Lomi Lomi był czysta przyjemnością i z niecierpliwością czekam na pozostałe kursy SPA.

Nie polecam tej szkoły osobom, które po prostu chcą zdobyć papier i „odpykać ” godziny kursowe. Natomiast bardzo polecam tym, którzy chcą stać się w pełni kompetentnymi masażystami i spotkać innych pasjonatów tego wspaniałego zawodu.

Najlepszą referencjami jest to, że po roku od ukończenia kursu otworzyłam samodzielny gabinet masażu Omtare Massage.

Basia Górecka

Omtare Massage 24.11.2016r.
 

Jestem kosmetologiem i specjalistą zdrowia publicznego, a przede wszystkim masażystką. Kilka lat temu, po ukończeniu studiów, poszukując swojego powołania zawodowego, przeglądałam strony internetowe z dodatkowymi szkoleniami. Kurs masażu klasycznego miał mi pomóc w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych na ciało. I tak trafiłam do Karoliny Leguckiej, która nie tylko nauczyła mnie masować, ale i otworzyła drzwi z nowymi możliwościami. Pamiętam jedno, tak ważne zdanie, które powiedziała mi wtedy „Monika masz talent i dobre wykształcenie, ceń się i rób co chcesz, bo możesz wszystko”. Dziękuję Karolino, to dzięki Tobie przestałam szukać, poszłam na kolejne szkolenia i otworzyłam swój pierwszy mały gabinet masażu.

Niedawno zrealizowałam marzenie i prowadzę Spa Osowa w Gdańsku, zatrudniam w nim pracowników, którzy też mają talent - Ty to wiesz najlepiej bo ich też uczyłaś.

Monika Bork

21.11.2016r.
 

Pasja. Radość. Niesamowita pozytywna energia. Uśmiech każdego dnia.Bardzo bardzo duża wiedza z krainy masażu. Umiejętność przekazania wiedzy w sposób bardzo łatwy, przyjemny i przede wszystkim wymagający. Kończąc kurs masażu I i II stopnia zrozumiałem, że to nie był kurs. To była podróż w niesamowitą krainę masażu. Krainę w której poznałem wszystko to co bardzo ważne. Jako trener biznesowy potrafię poznać czy kurs, szkolenie jest profesjonalnie przygotowane. Od pierwszego dnia było wiadomo, że to będzie niezwykle wymagająca nauka. Bardzo wysoko postawiona poprzeczka przez Karolinę ( instruktorka i właścicielka Anatomic) sprawiłą, że nabyta wiedza jest bardzo dobrze poukładana w mojej głowie. Niemniej jednak zakończenie kursu i zdanie egzaminu to tak jak z uzyskaniem prawa jazdy. Dyplom to prawo jazdy w krainie masażu. Teraz właśnie zaczyna się prawdziwa nauka. Teraz wiem czego i jak się uczyć. Karolina wyznaczyła na kursie ścieżki, wskazała drogę do tego jak się uczyć i przede wszystkim czego się uczyć. Niesamowite jak tego dokonała, że stos książek z anatomii, masażu, fizjoterapii leży przede mną, a ja nie mogę się doczekać, aż będę mógł ponownie się tego uczyć. Karolino dziękuję za pozytywne nastawienie, za uśmiech, za najwyższy profesjonalizm, za to, że będę wracał do Twojej szkoły i już nie mogę się doczekać. Nauczyłaś mnie tego co było moim marzeniem i spełniło się marzenie. Mogę z masażu nie tylko zrobić pracę, ale też styl życia związany ze stałą nauką. Bo nauka o ciele człowieka nigdy się nie kończy. Jeśli ktokolwiek się zastanawia nad kursem w Anatomic to zapewniam całym sercem, duszą, umysłem i ciałem, że to będzie najlepsza inwestycja w siebie i na pewno niesamowita podróż. Szczerze i serdecznie polecam naukę u Karoliny w ANATOMIC.

Dziękuję. Jestem bardzo wdzięczny za to co dałaś mi na kursie. Życzę tego co najlepsze i do zobaczenia.

Paweł Kowalski

 

 

Opinie z księgi gości

Mariia Legka
Do Szkoły „Anatomic” trafiłam przypadkiem, ale jestem w 100% pewna, że ​​wszystkie wypadki nie są przypadkowe. Kurs masażu ogólnego 2w1 był dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego dla Ukraińców, a ja oczekiwałam od niego tylko pewnych kompetencji i świadectwa pracy. Ale pierwszą rzeczą, która mnie zaskoczyła, był niezwykle szczegółowy program nauczania i wysok...
wtorek, 04, lipiec 2023 03:44
Martaaa
Zanim cokolwiek tu napisałam długo zastanawiałam się jak opisać przebieg kursu, podejście Karoliny oraz całą atmosferę, jaka towarzyszyła wszystkim podczas trwania zajęć, tak aby oddać cały ten CUDOWNY KLIMAT, profesjonalne podejście i ogromną wiedzę, którą uzyskałam w szkole ANATOMIC ! Niestety nie da się tego wszystkiego opisać, więc bardzo wszystkich zachęcam do skorzyst...
piątek, 29, październik 2021 19:17
Adam
Kurs masażu 2w1 to fenomenalna sprawa. Przed przystąpieniem do kursu miałem mieszane uczucia, które zostały natychmiastowo rozwiane przez wyśmienitą prowadzącą Karolinę. Potężna dawka teorii na pierwszych zajęciach mogła z początku wydawać się zbyt duża jednak z każdym kolejnym spotkaniem zrozumiałem jak fundamentalne miało to znaczenie w praktyce. Profesjonalne i zarazem indy...
poniedziałek, 04, październik 2021 18:26
Edyta
Kiedy wspominam szkołę Anatomic, przychodzą mi do głowy tylko dobre słowa, cudowna Mentorka, czysty profesjonalizm, wspaniała atmosfera, kosmiczna energia.. Doświadczyłam tam coś niezwykłego, poznałam ciekawych ludzi, nabrałam odwagi, dostałam porządny zastrzyk dobrej energii, zaczęłam spełniać swoje marzenia, te które gdzieś bardzo głęboko były całe życie skrywane, odkry...
środa, 30, październik 2019 10:05
Beata Tutak
Ponoć w życiu nic nie dzieję się przypadkowo..., A o mały włos trafiłabym do innej szkoły masażu... na całe szczęście wszystko poprowadziło mnie do Karoliny, po prostu wszechświat chciał żebym trafiła właśnie do szkoły Anatomic pod skrzydła tak niesamowitej osobowości, do miejsca z którego nie wychodzi się tylko i wyłącznie z kursem masażu i niezbędną wiedzą, ale z...
wtorek, 06, listopad 2018 08:39
Ricardo
Ricardo Szczerze polecam głównie ludziom , którzy chcą zmienić swoje dotychczasowe życie. Pasja Karoliny (organizator i prowadząca) udziela się nawet największemu leniuchowi i niesamowicie pobudza wyobraźnie. Człowiek z całkowitego dyletanta dosłownie z dnia na dzień staje się uważnym uczniem, bacznym obserwatorem a w końcu masażystą. Trzeba tego doświadczyć aby zrozumieć...
czwartek, 03, listopad 2016 18:43
Kinga
Ukończyłam kurs 2w1. Dzięki prowadzącej-Karolinie, udało mi sie w prosty sposób przyswoić niezbędną wiedzę. Prowadząca skupia sie na każdym ze swoich uczniów indywidualnie co bardzo szybko tworzy fajną i pozytywną więź, która wpływa na lepszy przekaz informacji. Polecam szkołę Anatomic i Karolinę która prowadzi zajęcia. Świetna szkoła, fantastyczne podejście do ucznia re...
środa, 02, listopad 2016 23:37
Marcin
Cierpliwość. Jeśli miałbym opisać Karolinę, to tylko w ten sposób. Duża wiedza prowadzącej równa się brak monotonii na zajęciach, dobrze przekazywana treść. Na zajęciach nigdy nie jest nudno. Prowadząca jest dla kursanta, a nie kursant dla prowadzącej, co oznacza indywidualne podejście do swoich podopiecznych. Masz problem, coś Ci nie pasuje, nie możesz się zjawić, musisz zap...
środa, 21, wrzesień 2016 02:23
Tomasz
Gorąco polecam szkołę Anatomic. Świetna prowadząca, umiejąca przekazać wiedzę teoretyczną oraz mająca ogromne doświadczenie w praktycznym jej zastosowaniu. Atmosfera na zajęciach mega pozytywna pobudza do kreatywności i zaangażowania.Nic dodać, nic ująć.Mój pierwszy i nie jedyny...
sobota, 03, wrzesień 2016 17:18
Karina
POLECAM !!! Pani Karolina najlepsza nauczycielka, bardzo miła i cierpliwa. Świetnie przekazuje swoją wiedzę i umiejętności kursantom. Podczas zajęć panuje bardzo miła atmosfera. Był to mój pierwszy kurs ale na pewno nie ostatni w tej szkole :-)
sobota, 27, sierpień 2016 09:20
Szymek
Mega polecam kurs 2w1 ,Pani Karolina mega spokoo babka i profesjonalistka w tym co robi :D na kurs przychodziło się z przyjemnością , mega atmosfera , i panuje mega wyluzowany klimat :D Polecam jak najbardziej :D jedna uwaga : "uwaga na Mleko , łatwo zdenerwować Panią Karoline"
piątek, 26, sierpień 2016 19:15
Dorota
Witam , ukonczylam kurs masazu 2 w 1 i jestem naprawde bardzo zadowolona. Kurs na bardzo wysokim poziomie ,Prowadzaca Karolina jest osoba , mila ,otwarta, cierpliwa z duza wiedza i doswiadczeniem . Na zajeciach panuje przyjemna atmosfera. Napewno wroce tam jeszcze i skorzystam z kolejnych kursow. Dziekuje za zdobyta wiedze , oraz goraco polecam ! Naprawde warto!!! Pozdrowienia dla Karoliny!!!
środa, 06, lipiec 2016 17:47
Karolina
Witam, Robiłam ostatnio kurs I stopnia profil rozszerzony i jestem bardzo zadowolona, Pani Karolina ma niesamowitą wiedzę i umiejętności przekazywania jej. Panuje miła atmosfera i zajęcia odbywają się w ciekawy sposób. Jestem zapisana na kolejny kurs bo warto ! Pozdrawiam wszystkich kursantów oraz Panią Karoline .
wtorek, 05, lipiec 2016 10:37
Max
Odbyłem kurs I stopnia, bardzo mi się podobał, wysoki poziom, fajna atmosfera. Nie ma czego żałować. Polecam :D
czwartek, 28, kwiecień 2016 15:56
Damian
Kurs masażu tkanek głębokich - rewelacja. Gorąco polecam. Duże zaangażowanie prowadzącego Michała, ciekawe zajęcia, bardzo dobra cena w stosunku do wysokiego poziomu.
czwartek, 17, marzec 2016 12:49
Katarzyna
Absolutnie polecamuczestniczyłam w kursie tkanek głebokich i uwazam, ze był to jeden z ciekawszych kursów w których brałam udział.Profesjonalnie zorganizowany przez Panią Karolinę, prowadzony przez Michała w sposób ciekawy,zrozumiały. Michał posiada bardzo duzą wiedzę, doswiadczenie , którym potrafi podzielic się i zaciekawić. Wielki szacunek dla umiejętnosci Michała.Ponadto ...
środa, 16, marzec 2016 21:31
Basia
Pani Karolina jest w 200% profesjonalistką, a do tego z pasją. Odbyłam kurs Lomi Lomi. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco. Teorii jest wystarczająco, ale nie za dużo a na zajęciach przeważa praktyka. Każdy kursant demonstruje to czego się nauczył pod koniec kursu, więc to na pewno nie kurs "dla papierka". Wychodzi sie z faktycznymi umiejętnościami i wiedzą. Nawias...
środa, 16, marzec 2016 14:02
Staszek
Szczerze polecam Gdyńską Szkołę Masażu - Anatomic. Profesjonalnie przekazywana wiedza, zasobne i czytelne materiały, dużo cennej praktyki - a wszystko to, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, którą potrafi tworzyć z pasją prowadząca zajęcia Pani Karolina. Kolejne kursy z pewnością będę chciał odbyć w Anatomic, pod czujnym okiem Pani Karoliny. Pozdrawiam serdecznie Karolinę ora...
wtorek, 15, marzec 2016 17:54
Mariusz
Ocena: przyjemna atmosfera, pełen profesjonalizm prowadzącej p. Karoliny, polecam i niebawem zawitam tam ponownie - na kurs masażu tkanek głębokich (niestety najbliższy termin odpada). Powodzenia i wszystkich zaglądających na stronę ANATOMIC gorąco zachęcam do wzięcia udziału w dowolnym szkoleniu, a z pewnością będziecie chcieli więcej. Pozdrawiam Karolinę oraz swojego now...
środa, 02, marzec 2016 19:08
Kasia
Jeśli ktoś zastanawia sie jaką szkołę wybrać, to podpowiadam ANATOMIC. Bardzo profesjonalnie przekazywana wiedza, nauki jest sporo, testy, kartkówki i odpytywanie, ale to mobilizuje do nauki. Materiały do kursu są bardzo czytelne, a najlepsze z całego kursu jest to ze codziennie jest masaż, masaż jeszcze raz masaż, bardzo dużo praktyki, a ja właśnie takiej szkoły szukałam. Bardo ...
piątek, 08, styczeń 2016 12:50
Madzia
Najlepsza szkoła masażu, Pani Karolina tak uczy, że teoria i praktyka wchodzą same. Bardzo miła atmosfera. Zrobię jeszcze kilka kursów Polecam
piątek, 06, listopad 2015 20:00
Ania
Jeżeli chcesz poznać prawdziwą sztukę masażu, to tylko w Anatomic, u Pani Karoliny! Serdecznie polecam! Warto!
wtorek, 08, wrzesień 2015 23:12
Marcel
Kurs był świetny, miła wykładowczyni, fajna grupa, zajęcia prowadzone luźno ale bardzo profesjonalnie. Co mogę jeszcze powiedzieć, polecam każdemu kto chce nauczyć się czegoś ciekawego.
czwartek, 03, wrzesień 2015 15:52
Michał
Witam Bardzo Bardzo Bardzo Gorąco polecam... Pełen profesjonalizm Karoliny od początku do końca przemiła otwarta osoba, idealnie przekazująca swoją wiedzę, niesamowita atmosfera podczas zajęć. Nic dodać nic ująć- jakbym miał polecić szkołę masażu to tylko Anatomic Gdynia oczywiście z prowadzącą Karoliną Pozdrawiam Serdecznie Michał (Miś)
poniedziałek, 01, czerwiec 2015 08:33
Adam
Witam wszystkich. Czytając opinie wyrażone przez osoby piszące przede mną, mogę dodać tylko jedno - to był czas, za który zaplaciłem z przyjemnością. Kurs wart każdej spędzonej tam minuty i każdej zaplconej złotówki - choc przynam, że nie były one dla mnie najważniejsze Karola wie dlaczego trafiłem do niej . Warto było i warto będzie ta wrócić. Żal tylko jest taki, ż...
niedziela, 31, maj 2015 13:52
Aga
No cóż, nie będę wyjątkiem i w samych superlatywach mówię o profesjonaliźmie, ogromnej wiedzy, a także o umiejętnościach pedagogicznych P. Karoliny. Przede wszystkim jednak roztacza atmosferę spokoju, ciepła i wspaniałaego podejścia indywidualnego do kursantów. Pomaga, buduje w nas wiarę w siebie i umiejętności.Jedna z newielu osób , o ktorej śmiało mogę powiedzieć wspania...
wtorek, 26, maj 2015 20:55
Agnieszka
Coś mnie tu powadziło,tak po prostu, a ponieważ nie dyskutuje z własnym sercem ,tylko idę gdzie mnie wiedzie,doświadczyłam czegoś co przekracza ramy nauczania-jest czystą energią-miłości,uwagi,serdeczności i profesjonalizmu ! całym sercem i z pełną odpowiedzialnością polecam każdemu! Dziękuję <3 Agnieszka.
piątek, 24, kwiecień 2015 19:12
Mariusz
Bardzo fajnie prowadzone zajęcia praktyczne,z uwzględnieniem teorii masażu, materiał praktycznie można sobie przyswoić podczas samego uczęsczania na zajęcia,a w domu tylko przyswoić.Prowadząca kurs P.Karolina świetnie przygotowana zarówno pod względem klarowności w przekazywaniu wiedzy jak i jej zasobności.Miła,serdeczna atmosfera powoduje,że chce się przychodzić na kolejne spot...
piątek, 27, marzec 2015 23:39
Agnieszka P
Nie można trafić lepiejw szkole Anatomic zdobywasz gruntowną wiedzę i umiejętności, dające pewność, że właściwie od razu możesz zacząć pracę. Do tego indywidualne podejście do ucznia, zaangażowanie, cierpliwość, ogromna pasja i radość z przekazywania wiedzy, którą dostajemy od Karoliny, stwarza niebezpieczne połączenie, bo masz ciągły głód na więcej. Tu nie ma &q...
sobota, 28, luty 2015 09:34
Kamila
Byłam na kursie Masażu Stempli ziołowych. Wykładowczyni pełna energii i wiedzy której Potrzebowałam. Jestem w 100% zadowolona z kursu.
piątek, 27, luty 2015 15:30
Alicja M.
Serdecznie polecam kursy w szkole ANATOMIC! Prowadząca zajęcia Karolina posiada ogromną wiedzę, ma świetne podejście do ludzi, udziela fachowych oraz bardzo przydatnych rad. Zarówno teoria jak i praktyka na najwyższym poziomie! Miałam okazję uczęszczać na kurs masażu bańką chińską i jestem bardzo zadowolona, na pewno skorzystam z kolejnych kursów pozdrawiam i dziękuję !
wtorek, 24, luty 2015 09:29
Katarzyna
Ukończyłam kurs masażu 2w1 w Gdyńskiej Szkole Masażu ANATOMIC. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym! Duży nacisk skierowany był na praktykę z wcześniejszym szczegółowym omówieniem najważniejszych zagadnień. Indywidualne podejście, ogromna cierpliwość, spokój i pasja prowadzącej, czynią ten kurs profesjonalnym i praktycznym. Na pewno będę korzystać z kolejnych szko...
poniedziałek, 02, luty 2015 20:03
Marcin
Nauka masażu klasycznego z Karoliną to nie tylko solidna wiedza teoretyczna, to nie tylko godziny praktyk gdzie każda technika jest analizowana i doskonalona aż do perfekcji. To również nauka tego jak pracować z ludźmi, umieć dostrzegać ich potrzeby i sprawić by poczuli się lepiej. Wiedza przekazywana z pasją, która wykracza poza materiał edukacyjny kursu. Jeśli chcesz prawdziwie n...
piątek, 19, grudzień 2014 16:30
Dorota
Ostatni kurs, który zrobiłam w anatomic, to kurs masażu tajskiego. Super - polecam. Kurs przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie, Pani prowadząca wybitnie cierpliwa i bardzo sympatyczna z niecierpliwością czekam na następne kursy !
niedziela, 07, grudzień 2014 10:42
Bartek
Kurs masażu 2 w 1 Szkoła Pani Karoliny jest na placówką na najwyższym poziomie. Porównywałem oferty innych szkół i od początku Anatomic przypadł mi do gustu, czułem że to będzie dobry wybór. I nie myliłem się! Poza mną na kurs wieczorowy nie zgłosił się nikt więcej.W innych miejscach kurs w ogóle by się nie odbył. Ale nie u Pani Karoliny. W Anatomicu każdy jest tak sam...
poniedziałek, 17, listopad 2014 21:04
Anna
Karolinko życzę dalszych sukcesów w nauczaniu. To co robisz robisz dobrze i rzetelnie.A co ważniejsze robisz to z pasją właściwą człowiekowi,który kocha to co robi i kocha ludzi. Szkoła warta polecenia każdemu kto chce się nauczyć a nie dostać papierek. Skończyłam roszerzony i tkanki a teraz niecierpliwie czekam na spa. Szkoła swą atmosferą sprawia,że każdy się w niej dobr...
sobota, 25, październik 2014 01:10
Magda
Wszystko co przeczytałam w komentarzach jest prawdą. Jeśli chcesz się uczyć masażu to tylko u Karoliny, bo dobrze uczy, bo jest nieskończenie cierpliwa, bo lubi to co robi. Dzięki
niedziela, 05, październik 2014 12:39
Paulina
Jestem wielce szczęśliwa, że wybrałam tę szkołę. Karolina to kobieta z pasją - widać, że kocha to co robi. Wiedzę przekazuje na wiele różnych sposób, tak aby każdy mógł ją zrozumieć. Nie jest to wiedza czysto teoretyczna, lecz w pełni praktyczna - choć teorii o anatomii i nie tylko też było sporo, za co jestem wdzięczna, bo tego mi było trzeba Kurs bardzo intensywny - k...
niedziela, 05, październik 2014 12:32
Grzegorz
Byłem na kursie 2 w 1 i jak najbardziej polecam. Pełen profesjonalizm, wszystkie potrzebne materiały świetnie przygotowane- w takich warunkach nauka przychodzi z łatwością. A tym bardziej z taką nauczycielką jak pani Karolina. Na prawdę warto!
wtorek, 19, sierpień 2014 01:02
Katarzyna
Dzisiaj wzięłam udział w kusie masażu bańką chińską w Gdyńskiej Szkole Masażu Anatomic. Polecam wszystkim i kurs i szkołę Kompetentna nauczycielka, przyjazna atmosfera, no i ten masaż o wielu możliwościach, który ma tą niewątpliwą zaletę, że można go sobie również zrobić samemu w strategicznych, dla nas pań, miejscach. Dziękuję Katarzyna
poniedziałek, 28, lipiec 2014 17:59
Natalia
Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić szkołę ANATOMIC! Ukończyłam kurs masażu 2 w 1 o profilu rozszerzonym oraz kurs gorącymi kamieniami wulkanicznymi i jestem bardzo zadowolona,że trafiłam akurat tutaj. Kurs odbywał się w bardzo przyjemnej atmosferze. Uważam,że 130 godzin w zupełności wystarczy aby opanować techniki masażu, jak i teorię, która jest niezbędna do jego wyko...
czwartek, 22, maj 2014 20:27
Ewelina
Niedawno zakonczylam indywidualne kursy w zakresie Lomi Lomi Nui oraz Goracymi Kamieniami. Nadal jestem pod wrazeniem profesjonalnego podejscia oraz wiedzy jaka posluguje sie Pani Karolina. Szkola jest na bardzo wysokim poziomie Europejskim. Jakosc prowadzonych kursow jest adekwatna do kosztow. Zachecam wiec do kursow w indywidualnym toku nauczania u wspanialej, milej i profesjonalnej nauczyci...
wtorek, 20, maj 2014 09:52
Ania
Jeżeli właśnie zastanawiasz się jaką szkołę wybrać, już nie musisz szukać wybierz ANATOMIC a nie pożałujesz!! Super atmosfera, powiedziałabym jak w domu i profesjonalizm:O) Jestem bardzo zadowolona! Pani Karolinie bardzo zależy, aby nas jak najwięcej nauczyć już zbieram na kolejne kursy......:P
sobota, 12, kwiecień 2014 22:25
Monika
Własnie ukończyłam pakiet SPA i po raz kolejny jestem pod wielkim wrażeniem sposobu w jakim są prowadzone zajęcia w Gdyńskiej szkole Anatomic. Czuje się tam jak w takiej małej rodzinie pełnej harmonii i spokoju. Wszystkie zajęcia polecam bardzo serdecznie a przede wszystkim zajęcia z masażu LOMI LOMI który ma w sobie niesamowicie tak wiele magi i tak bardzo dużo chciałabym o tym n...
sobota, 12, kwiecień 2014 13:25
Magda
Kolejny raz uczestniczyłam w kursie organizowanym przez Anatomic i kolejny raz jestem bardzo zadowolona - wiedza, otwartość i serdeczne indywidualne podejście. Na pewno jest to dobrze wykorzystany czas ! Atmosfera zajęć sprawia, że czujesz się swobodnie i z wielką ochotą chce się wrócić ponownie. Dziękuję prowadzącej Karolinie!
czwartek, 03, kwiecień 2014 07:37
Agata
Wybor kursu w Gdynskiej Szkole Masazu okazal sie najlepszym z mozliwych. Mimo mojej wczesniejszej przygody z masazami, nauczylam sie nowych technik o ktorych nie mialam dawniej pojecia. Podejscie prowadzacej jest bardzo indywidualne, nie trzeba sie obawiac, ze sie nie zdarzy lub czegos nie zrozumie. Zajecia sa prowadzone bardzo profesjonalnie, ale rowniez z niemala nutka humoru, co sprawia ze c...
poniedziałek, 17, marzec 2014 14:38
Ola
Jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania w szkole Anatomic. Wszystkie kursy które tu zrobiłam były prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne podejscie prowadzacych, wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania, bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe (szczególnie dla ludzi dopiero rozpoczynających przygodę z masażem) oraz bardzo dużo praktyki. Gorąco polecam tę s...
środa, 12, marzec 2014 15:34
Dorota
SUPER nic dodać, nic ująć
środa, 12, marzec 2014 09:37
Magdalena
Kurs masażu okazał się BARDZO DOBRYM WYBOREM! Należy podkreślić, że zajęcia prowadzone są PROFESJONALNIE i szczególną rolę przykłada się by każdy uczestnik mógł nauczyć się prawidłowo wykonywać nowe umiejętności. Wyszłam z zajęć w pełni zadowolona i wracam tam wkrótce na kolejne kursy!
poniedziałek, 27, styczeń 2014 17:50
Karola
Świetna atmosfera, profesjonalne podejście indywidualnie do każdego kursanta a przy tym niezapomniana atmosfera w gronie osób, które na pewno zostawią swój ślad w mojej pamięci. Powiem tak, cieszę się, że po długich poszukiwaniach trafiłam do miejsca gdzie nauczyłam się tego, co teraz jest moją pasją i co z pewnością pokocham! Z całego serducha dziękuję Karolinie za bycie ...
wtorek, 07, styczeń 2014 17:58
Sławek
Małe grupy (ja byłem w 3-osobowej) pozwalają naprawdę dobrze opanować technikę i zrozumieć jej powiązanie z teorią (np. układ mięśni). Karolina umie świetnie pokazać poszczególne ruchy, np. prezentuje je na wybranej osobie, później na Tobie (jeżeli nie było się wybraną osobą), żeby można było odczuć wymaganą intensywność ruchu, a następnie dokładnie obserwuje, czy da...
wtorek, 07, styczeń 2014 16:04
Agnieszka
Kurs był rewelacyjny. Wszystko pokazane i wytłumaczone dokładnie oraz z poczucirm humoru Chodzilam z miła chęcią sie uczyć! Gorąco polecam Karolinę jest świetnym nauczycielem!!!
wtorek, 07, styczeń 2014 15:21
Monika
Polecam kursy w szkole Anatomic. nie zdazylo mi sie jeszcze aby ktos w tak prosty zabawny i przyjemny sposob wytmumaczyl i nauczl mnie tak wieu i ciekawych rzeczy. Karoina wrecz zaraza swoja pasja. jesli ktos pragnie sie nauczc masazu anaomi i wszystkiego z tm zwiazanego zapraszam wlasnie do szkoly Anatomic a napewno nie pozaluje.
piątek, 27, grudzień 2013 17:23
Natalia
Bardzo polecam szkołę ANATOMIC, nigdy nie spotkałam się z lepszym nauczaniem. Karolina jest po prostu BOSKA ukończyłam kurs 3w1, a teraz idę na kolejne kursy typu SPA
piątek, 27, grudzień 2013 08:28
Emilia
Byłam już zmeczona swoim monotonnym zyciem ciagle szukałam czegos co pozwoli mi rozwinac skrzydla gdzies w podswiadomosci czulam ze powinnam w koncu cos zmienic po czym okazalo sie ze trafilam w dziesiatke dzwoniac do pani Karoliny jest niesamowita nauczycielka wspaniale przekazujac swoja wiedze uczynila mnie lepsza.. szczesliwsza ... silniejsza .. swoja miloscia do pracy zaraza innych by...
sobota, 30, listopad 2013 12:35
Natalia
Oczywiście ja również jestem zadowolona z kursów Prowadząca je Karolina jest naprawdę niezwykle miłą, sympatyczną i pełną dobrej energii osóbką. Także jeśli chcecie poszerzyć swoją ofertę o masaże to jak najbardziej polecam!!!!! Ps. Droga Karolino tak jak mówiłaś LOMI LOMI stał się numerem 1 Serdecznie pozdrawiam Natalia
poniedziałek, 11, listopad 2013 11:55
Justyna
Ja jestem bardzo zadowolona z kursu odbytego w tej szkole. Z czystym sumieniem mogę potwierdzić wypowiedzi innych kursantów odnośnie rzetelności, kompetencji prowadzących i wyposażenia. Teraz wiem, że jeśli będę chciała zrobić jeszcze jakieś kursy masażu to wybiorę Anatomic Polecam
środa, 23, październik 2013 18:03
Magda
Jestem w pełni usatysfakcjonowana uczestnictwem w kursach specjalistycznych prowadzonych przez Karolinę. Ma szeroki zakres wiedzy ale co najważniejsze doskonale potrafi ją przekazać. To świetnie spożytkowany czas na praktykę pod okiem zawodowca w miłej koleżeńskiej atmosferze. To okazja do nabycia nowych umiejętności i podzielenia się doświadczeniami zawodowymi. Polecam szczególni...
środa, 09, październik 2013 16:57
Piotr
Polecam wszystkim . Super atmosfera. Warunki socjalne bardzo dobre . Przekazywanie wiedzy kursantom super i na wysokim poziomie, bardzo duża też cierpliwość wykładowcy do uczni. Pozdrawiam
wtorek, 08, październik 2013 09:54
misiek
Moge z czystym sumieniem potwierdziec wpisy ktore dodali inny. jesli rozwazacie pomiedzy roznymi szkolami, ta bedzie najlepszym wyborem. przekonacie sie sami.
niedziela, 06, październik 2013 21:54
Michalina
Skończyłam kilka kursów i wrócę po więcej. Świetna atmosfera i ciekawe zajęcia.
środa, 02, październik 2013 12:29
Kasia
Polecam wszytkim, którzy mają wątpliwości przy wyborze szkoły masażu. Sama kiedyś źle trafiłam, więc tym razem dokładniej "pogrzebałam" zanim podjęłam decyzje... i trafiłam tutaj. Dobrze zainwestowane pieniądze i mile spędzony czas Aż smutno że juz się skończyło... chociaż nie do końca, bo na pewno jeszcze tu wrócę
piątek, 27, wrzesień 2013 21:38
Andrzej
Ukończyłem już kilka kursów u Karoliny. Wszystkie gorąco polecam. Atmosfera pracy doskonała, wiedza przekazywana rzetelnie. Punktualność prowadzącej zajęcia. Karolina z każdym kursantem łatwo nawiązuje kontakt, w każdej chwili można zadawać pytania – żadne nie zostaje bez odpowiedzi. Pracownia masażu od samego początku zorientowane na praktykę w tempie, że każdy spokojnie m...
poniedziałek, 23, wrzesień 2013 13:33
Daniela
Rewelacja lepiej nie mogłam trafić. Cudowna atmosfera,wysoki poziom, profesjonalna i przesympatyczna Pani prowadząca, której można słuchać godzinami z zaciekawieniem . Żal rozstawać się z tym miejscem. Polecam każdemu kto ma w planie ukończyć kurs masażu. Podsumowując.. Dziękuję za poświęcony czas, zawsze będę go wspominać z uśmiechem na twarzy! SZACUN !
piątek, 20, wrzesień 2013 19:09
Agnieszka
Jestem bardzo zadowolona z kursu w Anatomicu. Bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły i teraz już wiem, że nie mogłam lepiej trafić. Ta szkoła jest super!!! Wiedza przekazywana jest w bardzo profesjonalny sposób, zajęcia upływają w miłej atmosferze. Polecam wszystkim którzy chcą zdobyć nowy zawód :-)
wtorek, 17, wrzesień 2013 19:28
Karol
Naprawdę warto tu zrobić kurs jest prowadzone profesjonalnie ,ale towarzyszy bardzo miła atmosfera. Pani Karolina jest cudowną nauczycielką . Polecam lomi lomi genialny masaż. Z chęcią jeszcze kiedyś tu zrobię jakiś kurs .
piątek, 02, sierpień 2013 19:04
Justyna
Idąc na ten kurs w życiu nie przypuszczałam że czeka mnie taka cudowna podroż po wiedze i po przeżycia, które na dlugo zostaną w mojej pamięci. Nigdy nie sadziłam że nauka może być tak przyjemna! Ogromne podziękowania dla cudownej Pani prowadzącej kurs, za rzetelność, kompetencje i profesjonalne podejcie do prowadzonych zajeć oraz za przyjacielską atmosfere. Pozdrawiam serdec...
poniedziałek, 08, lipiec 2013 18:00
Beata
POLECAM!!!! Będę chwalić, chwalić, chwalić. Jestem zachwycona szkołą, a przede wszystkim nauczającą tu p. Karoliną, która swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem stworzyła warunki sprzyjające chłonięciu wiedzy !!! Cieszę się, że uczestniczyłam w kursie prowadzonym właśnie przez nią. Dziękuję za tą niezwykłą atmosferę.
poniedziałek, 08, lipiec 2013 16:08
Sabina
Witam wszystkich przyszłych kursantów, zapewniam, że osoba prowadząca szkołę jak i zajęcia jest mega pozytywna,profesjonalna,a w szkole panuje świetna atmosfera,wiedza przekazywana jest fachowo i profesjonalnie. Bardzo dużo można się nauczyć, a potem "nieść pomoc i przyjemność innym" ..Serdecznie polecam. Była kursantka
poniedziałek, 24, czerwiec 2013 21:34
Ola
Tak samo jak moja przedmówczyni miałam kurs z osoba prowadzaca i polecam z czystym sumieniem - mega pozytyw, dziekuje
niedziela, 23, czerwiec 2013 17:40
Agnieszka
Witam wszystkich Wiem,że kursy jeszcze nie ruszyły,ale już mogę wypowiedziec się na ten temat gdyż miałam już przyjemnośc szkolic sie u osoby,która będzie nauczac w tej oto szkole i jestem baaaaaardzo zadowolona Wiedza przekazywana jest fachowo,pełen profesjonalizm. Fantastyczna atmosfara. Osoba prowadząca bardzo miła,kompetentna i życzliwa. polecam i bedę polecac wszystkim!...
niedziela, 23, czerwiec 2013 09:02

Opinie o naszych wykładowcach

Poniższe opinie nasi wykładowcy otrzymali przed rozpoczęciem pracy pod szyldem ANATOMIC.

 

Karolina niedziela, 12 sierpnia 2012 18:19

Witam wszystkich, którzy zastanawiają się nad tym, czy rzeczywiście LOMI LOMI NUI bądź inne oferowane przez tę szkołę kursy "coś" dają.Otóż dają i to bardzo, bardzo wiele.Nie zastanawiajcie się ani chwili tylko zapisujcie się na kurs( zwłaszcza LOMI LOMI ! ) . Dlaczego? Zacytuję słowa koleżanki z kursu : "Lomi Lomi Nui to najpiękniejszy dar, jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi".To prawda.Lomi Lomi daje wolność, daję poczucie lekkości i oczyszczenia.Na początku wydawało mi się, że to coś w rodzaju rozbudowanego "klasyka" z bardziej dowolnymi schematami.Kiedy doświadczyłam Lomi, wiem już, że żaden inny masaż nie mógłby równac się temu uczuciu.Jest ono nie tylko indywidualne, ponieważ to co się z Ciebie uwolni zależy wyłącznie od Ciebie i nie należy się tego obawiać,ale także ma w dużym stopniu wpływ na Twoje późniejsze życie.Mogę Wam powiedzieć, że w moim przypadku czułam się tak jakbym się wypłakała,a w rzeczywistości przebiegałao to u mnie pod znakiem śmiechu :) Także Moi Drodzy, nie ma się co zastanawiać, to po prostu trzeba przeżyć!
Karolina G.

 

Andrzej środa, 08 sierpnia 2012 21:58

Właśnie ukończyłem kurs masażu o profilu rozszerzonym, tzw. 2w1. Bardzo się bałem jak to będzie, bo nigdy wcześniej nie miałem nic wspólnego ze światem masażu, jednak pod fachowym okiem Karoliny samo wszystko wchodzi w głowę i ręce :-)))) Długo nie mogłem zdecydować się jaką wybrać szkołę, teraz wiem, ze nie mogłem trafić lepiej. Wrócę tu jeszcze zeby nauczyc się LOMI LOMI.
Pozdrawiam, Andrzej.

 

 

Andre :) piątek, 03 sierpnia 2012 21:29

Polecam kurs Lomi Lomi Nui u cudownej Karoliny J po tym kursie zrozumialem, że Lomi to nie tajemnica, którą trzeba rozwiązać, lecz tajemnica, którą trzeba przeżyć. Karolina zabrała nas w podróż duszy i ciała, więc nie była to tylko podróż cielesna jak inne masaże, ale i duchowa. Masaż ten sprawia, że odpoczywamy, regenerujemy siły, zmieniamy system wartości, rodzimy się na nowo. Podczas dwóch dni wzajemnego masowania zwolniliśmy emocje i mentalne blokady. Myślę również, że ten świątynny masaż hawajski pozwoli wyzwolić się ludziom z własnych ograniczeń. Lomi Lomi polecam wszystkim, którzy dbają o swój bardzo wysoki standard duszy i ciała. J.P

Julia :) sobota, 21 lipca 2012 19:21

Lomi Lomi Nui <3
Mogę bez przesady powiedzieć, że warsztaty z Lomi odmieniły moje życie:). Zasady huny uczą czerpać z życia pełnymi garściami, przepełnić się miłością i pozytywną energią. Szczególnie niesamowitym doświadczeniem było poddanie się masażowi Lomi- miałam przyjemność być wymasowana przez 6 rąk :D. Warto pójść na kurs choćby po to, żeby Karolina dotknęła Was magicznym dotykiem Lomi:). Teraz tylko czekam, że spełni się intencja, nad którą myślałam w trakcie masażu- wszystko jest na dobrej drodze:). Żałuję tylko, że kurs był tak krótki! Moim zdaniem idealnie by było, gdyby można było uczyć się zasad Lomi podczas kursu I i II stopnia i jakoś połączyć tę wiedzę, ale nie wiem czy da się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Szczerze mówiąc nie nauczyłam się dobrze masować Lomi- chyba nie ma talentu, no i jestem zbyt spięta, ale pracuję nad tym ;). Być może za jakiś czas pójdę na kurs Lomi jeszcze raz, niezapomniane doświadczenie! Gorąco polecam każdemu!

Dorota wtorek, 17 lipca 2012 09:48

Cóż można napisać... Zajęcia były fantastyczne. 100 % zadowolenia. Po kursie jestem przekonana, że potrafię masować. Atmosfera super, trafiłam na bardzo fajną grupę, a Karolina jest mega pozytywną osobą i bardzo się cieszę, że miałam możliwość ją poznać. A jeszcze bardziej się cieszę, że na kursie Lomi Lomi byłam fantomem :D, bo miałam przyjemność zostać wymasowana przez tak profesjonalną masażystkę jaką jest Karolina, że nie wiem czy jeszcze kiedyś będę miała taką szansę. Kurs Lomi polecam w szczególności, bo jest to taki zajebi*** przeżycie, że trudno opisać - trzeba spróbować :)

Ania środa, 06 czerwca 2012 10:50

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia wiedzę którą zdobyłam na kursach już wykorzystuje.

Kalina środa, 06 czerwca 2012 09:24

Wykorzystuję wiedzą zdobytą na kursie. I wiem na pewno, że wrócę żeby nauczyć się innych technik. Karolina naprawdę dziękuję za profesjonalizm i poświęcony czas.

Kamila piątek, 30 marca 2012 13:50

Wspaniały klimat, rzetelność, doświadczenie, ogrom przekazanej wiedzy, zaszczepienie chęci doszkalania się i nauki to tylko nieliczne nieodłączne cechy tego szkolenia. Oczywiście gdyby nie szefowa, która swoim entuzjazmem zarazić potrafi nawet leniwca, kurs tych cech by nie posiadał. Z całą stanowczością stwierdzam, że tam jeszcze wrócę :]

Tomek piątek, 30 marca 2012 10:33

Karolina to bomba pozytywnej energii i fachowości. Potrafi nauczyć masażu, ale również podejścia do innego człowieka, co jest równie ważne !!!! To nie może się tak skończyć...Karolina - I'll be back:)))

Agnieszka czwartek, 29 marca 2012 20:42

Wszystko co chciałabym powiedziec o szkole i przesympatycznej prowadzącej Karolinie zostało już napisane poniżej,więc wypowiem się zwięźle: SZKOŁA JEST THE BEST! :) i jestem bardzo zadowolona z wyboru :)

Sabina środa, 28 marca 2012 19:10

Szkoła fantastyczna!!!!!!!!!! Prowadząca Karolcia?? głupi znak zapytania... fantastyczna osoba,posiadająca niesamowitą wiedzę praktyczną i teoretyczną,cudny wykładowca i cudna dziewczyna.
Ludzie,którzy chcą się tam uczyć zapraszam w jej imieniu ,szkoły,swoim,i przychodzą tam ludzie z pasją,którzy w przyszłej swojej profesji lub zawodzie chcą pomagać innym... dziękuję Karola za profesjonalizm.

Monika niedziela, 11 marca 2012 10:29

Trafiłam tu trochę przypadkiem na warsztaty z gorących kamieni. Juz wiem że w życiu nie ma przypadków, to było przeznaczenie ;o) Były nie tylko gorące kamienie ale i ciepła atmosfera, za którą bardzo dziękuję Karolinie.
P.S
Do zobaczenia na warsztatach z bańki i może na czymś jeszcze :o)

Karolina poniedziałek, 05 marca 2012 15:55

Masaż Lomi Lomi Nui jest najcudniejszym z masaży a z prowadzącą panią Karoliną jest wręcz niebiański, wspaniały. Oczyszcza umysł, emocje, pomaga pozbyć się wewnętrznych lęków czy napięć. Serdecznie wszystkim polecam:))

Monika poniedziałek, 20 lutego 2012 16:02

Zaczynam 5 marca :) Fajnie :)

Monika niedziela, 05 lutego 2012 17:07

Hej, długo szukałam odpowiedniej szkoły i nie żałuje, Karolinko dziekuję. Dzisiaj mam już pracę, a w niedalekiej przyszłości może i.... Jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa. Monia

Joanna czwartek, 24 listopada 2011 18:50

Wzięłam udział w kursie masażu bańką chińską i jestem bardzo zadowolona. Spędziłam owocnie całą sobotę, nie nudziłam się ani przez chwilę, nauczyłam się nowej techniki masażu i teraz będę męczyć innych :)
Gorąco polecam.

Adriana czwartek, 15 września 2011 15:21

Jak najbardziej polecam tą szkołę!!!Atmosfera super, Prowadząca Karolina przesympatyczna, zawsze pomocna i przede wszystkim profesjonalistka!! Z pewnością skorzystam jeszcze z kursów masażu Bańką Chińską, Kamieniami i stemplami....a przede wszystkim czekam na kurs masażu lomi lomi....:)Tylko w tej szkole wiem że będzie on przeprowadzony profesjonalnie:)
Wielkie dzięki Karolinko:)Pozdrawiam

Danuta niedziela, 11 września 2011 17:04

Gorąco polecam, właśnie ukończyłam kurs masażu bańką chińską. Profesjonalnie, świetne warunki i wyposażenie. Przyjazna, miła atmosfera pod okiem świetnego szkoleniowca - Karolinko nauka pod Twoimi skrzydłami to czysta przyjemność! Bardzo dziękuję, serdecznie pozdrawiam.

Justyna wtorek, 17 maja 2011 09:55

Cześć wszystkim !!! w końcu się zebrałam droga Karolino, by napisać kilka słów!!!
Jak większość tu osób skończyłam masaż klasyczny II st. bańki, kamienie, stemple. Z natury jestem osobą nieśmiałą ale dzięki tym kursom i fachowej ręki Karoliny ,stałam się bardziej pewna siebie i to co robię sprawia mi wiele radości nie tylko z kasy którą mam z masaży ale zadowolonych pacjentów którzy wracają …... Serdecznie pozdrawiam:)

Joachim środa, 27 kwietnia 2011 17:26

Witam wszystkich, byłem, masowałem i zdałem :)polecam wszystkim, którzy chcą stać się fachowcami w tej dziedzinie. Wychodząc z dyplomem z tej szkoły człowiek naprawdę wie na czym polega masaż (oczywiście z odrobiną wkładu własnego bo teorii trzeba się nauczyć ;P)

Artur sobota, 23 kwietnia 2011 16:24

Odbylem juz tutaj dwa kursy i planuje trzeci moge z czystym sumieniem polecic ta szkole innym.Brawa dla prowadzacej Karoliny za profesjonalizm i serdeczne podejscie do kursantow.

Marysia środa, 20 kwietnia 2011 04:34

Jestem bardzo zadowolona z kursu, wiedza jest przekazywana fachowo i przystępnie, a przy tym w bardzo miłej atmosferze. Tak to już jest, gdy prowadzący lubią to, co robią. :) Polecam

Sławek środa, 30 marca 2011 08:37

Karolina jak zawsze doskonała. Charyzmatyczna i przyjazna ( jak ona to łączy???!) Byłem sceptycznie nastawiony do " obrzędu" z kamieniami ale wszystko co działo się w trakcie i po spowodowało że UWIERZYŁEM!, Alleluja!Naprawdę warto i polecam, atmosfera doskonała + nowe umiejętności + nowe spojrzenie na zabieg.

Kasia poniedziałek, 24 stycznia 2011 12:49

Obawiam się ,że może zabraknąć miejsca na mój wpis więc postaram się streścić:)
Pani Karolina to anioł nie człowiek!Lepiej trafić nie mogłam.Każdy temat potraktowany jest z należyta uwagą i profesjonalizmem...
Gorąco polecam wszystkim , którzy stoją przed wyborem odpowiedniej szkoły masażu...

Leszek czwartek, 25 listopada 2010 12:36

Polecam z całego serce.
Ukonczyłem I i II stopień, było naprawdę super, teoria przekazana naprawdę w bardzo przystępny sposób, no i duzo praktyki. Dziękuję i polecam. Pozdrowienia dla prowadzacej Karoliny :)

Aniaa czwartek, 25 listopada 2010 09:04

Po skóńczonym kursie II stopnia, mogę z pewnością zapewnić, że JESZCZE TU WRÓCĘ!!! ;) Świetna atmosfera, cudowna prowadząca kurs - PANI KAROLINA! Na pewno było warto i nie mogę się doczekać już nastepnych kursów!:)

Andrzej poniedziałek, 22 listopada 2010 10:59

Szkoła jest naprawde super ma wszystkie potrzebne do organizacji kursu rzeczy oraz atmosfere no i oczywiscie kopalnie wiedzy Karoliny ktora sie dzieli swoim doświadczeniem a jest naprawde bogate. Po kursach dostaje sie orginalne certyfikaty i zaświadczenia.Jak dla mnie bylo MEGA !

Marek poniedziałek, 22 listopada 2010 09:41

Ukonczylem kurs masazu I i II stopnia oraz kurs masazu banka chinska . Kursy prowadzone sa bardzo profesjonalnie w wyjatkowej atmosferze. Karolino dostalem ogromna dawke wiedzy i umiejetnosci za ktore jestem Ci bardzo wdzieczny . Juz jestem gotowy na przyszly rok i nastepne kursy i warsztaty .Szkole moge polecic kazdej zaintersowanej masazami osobie. ......co ja bede robic w ta sobote?
Marek

Ania piątek, 19 listopada 2010 21:30

Ja również skończyłam kurs masażu bańką chińską. Karola pełen profesjonalizm (jak zawsze), chyle czoła. Nauka i relaks w jednym, zero stresu. Atmosfera rewelacyjna, aż nie chce sie kończyć. Uwaga, uzależnia pozytywnie :))
Dziękuje i szczerze polecam :))

mirka piątek, 19 listopada 2010 18:55

niedawno ukończyłam kurs bańką chińską i naprawdę szczerze polecam, kurs prowadzony przez profesjonalną i przesympatyczną Karolinę, atmosfera rodzinna, wiedza podana na tacy, a chętnych na masowanko nie brakuje:-) na pewno jeszcze skorzystam:-)

kasia piątek, 19 listopada 2010 12:23

Ukonczylam tu kurs banka chinska i stemplami ziolowymi,goraco wszystkim polecam w szczegolnosci masaz stemplami.Cudowne doznania...Karolinka cudowna i przesympatyczna instruktorka przekazujaca wiedze w sposob niezwykle profesjonalny,polecam w 100% pozdrowenia dla Karolci

Karolina czwartek, 18 listopada 2010 14:46

Bardzo miło, ciekawie, metodycznie i praktycznie są prowadzone zajęcia w bardzo dobrej atmosferze sprzyjającej nabyciom nowych umiejętności w dziedzinie masaży, bardzo gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.

adriana środa, 17 listopada 2010 22:06

ukonczyłam z karoliną kurs banka chińska,pełen profesjonalizm,wiedza i kultura szkoły .karolina jak dla mnie jest moim guru,zawsze doradzi i pomoże,kiedy mam kłopot to dzwonie do niej i nigdy nie odmówiła pomocy!!!! karolina jest super a szkołe polecam w 1000%

Monika niedziela, 14 listopada 2010 12:02

Wspaniała szkoła i wspaniali nauczyciele;) Kursy ukończyłam już parę miesięcy temu i wracam myślami do tych chwil;) Warto zostać uczniem tej szkoły, ponieważ człowiek otrzymuje nie tylko rzetelnie przekazaną wiedzę, ale także przechodzi prawdziwą terapię psychologiczną. Gorąco polecam!!! Na pewno jeszcze się zgłoszę na kolejny kurs - tym razem masaż kobiet w ciąży;) Pozdrawiam i ściskam Karolinę!!!;)

Meg czwartek, 11 listopada 2010 20:57

Witam i pozdrawiam. Uknosczylam kurs z bańki chińskiej i polecam go wszystkim co maja problemy z celulitem lub bolem plecow. W ten sposob mozna pomoc i sobie i innym. Nauczyciele sa fenomenalni ktozy niosa chetnie pomoc innym w zakresie nauki. Pozdrawiam i zycze udanego kursu. Meg