Dlaczego warto nas wybrać:

Centrum Szkoleniowe ANATOMIC to grupa profesjonalnych, praktykujących fizjoterapeutów i masażystów z pasją. Przygotowaliśmy do zawodu setki masażystów mieszkających w Polsce i za granicą. Gościliśmy kursantów z Anglii, Irlandii, Norwegii, Egiptu, Niemiec, Włoch, Cypru, Ukrainy, USA, Kanady. Jesteśmy dumni, że każdy  z nich wykorzystuje wiedzę zdobytą w naszej „Szkole” w swojej pracy zawodowej.

CO NAS WYRÓŻNIA

• Każdy nasz absolwent, który chciałby sobie utrwalić lub przypomnieć posiadaną wiedzę może bezpłatnie uczestniczyć w konkretnym szkoleniu.
  • Prowadzimy kursy dla POCZĄTKUJĄCYCH. Na naszych kursach każdy może nauczyć się masażu całkowicie od podstaw bez wcześniejszego przygotowania i prowadzić własny gabinet lub podjąć prace w SPA.
  • Prowadzimy kursy specjalistyczne, podnoszące kwalifikacje, które przeznaczone dla doświadczonych masażystów i fizjoterapeutów.
  • Każdego traktujemy indywidualnie, pomagamy w przygotowaniu do założenia i prowadzenia własnego gabinetu.
  • Nasze kursy masażu pozwalają uzyskać pełne umiejętności do pracy w gabinetach masażu, renomowanych centrach SPA&WELLNESS, a także prowadzić własną działalność w kraju i za granicą.
  • Osoby wyróżniające się w czasie kursu rekomendujemy potencjalnym PRACODAWCOM, dzięki czemu wielu naszych absolwentów znalazło dobrą pracę.
  • Proponujemy pakiety tematyczne, które pozwolą dobrać szkolenie pod kątem tego co chcesz wykonywać oraz w jakim rejonie świata chcesz pracować.
  • ORIENTALNE kursy masażu prezentujemy zawsze w oryginalnej formie, tak jak przekazali to nam nasi Nauczyciele z Hawajów, Tajlandii, Bali i USA.
  • Kursanci otrzymują wszystkie niezbędne, bardzo dokładne materiały szkoleniowe z opisami i  schematami  poszczególnych technik.
  • W ramach poszczególnych indywidualnych szkoleń pakietowych otrzymujesz gratisy i profesjonalny stół do masażu.
  • Nasze szkolenia są idealnie dopasowane do rzeczywistych potrzeb rynku pracy masażystów ponieważ znamy ten zawód od podszewki.
  • Dokładamy wszelkich starań, aby nasze kursy były niebanalne, ciekawe, a nauka odbywa się zawsze w małych grupach, co daje możliwość indywidualnego podejścia instruktora do studenta. Nasze szkolenia są zwięzłe i bardzo treściwe, stawiamy na praktykę w pracy z pacjentem.
  • Mamy bardzo szeroką ofertę szkoleń: kursy pakietowe, pojedyncze szkolenia, kursy dla fizjoterapeutów, kursy dla osób początkujących,  kursy indywidualne, szkolenia w naszym centrum i na miejscu w Twoim Gabinecie, podniesiemy kwalifikacje Twojej kadry.
  • Mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi – niewidomymi, niedosłyszącymi.
  • ANATOMIC może ZAGWARANTOWAĆ Tobie pełną satysfakcję z kursu. Rezultatem będzie bardzo szybki sukces Twojego gabinetu.
  • Z PEWNOŚCIĄ dopasujemy kurs idealnie do TWOICH POTRZEB.