Opinie

Beata Tutak

„Ponoć w życiu nic nie dzieję się przypadkowo…, A o mały włos trafiłabym do innej szkoły masażu… na całe szczęście wszystko poprowadziło mnie do Karoliny, po prostu wszechświat chciał żebym trafiła właśnie do szkoły Anatomic pod skrzydła tak niesamowitej osobowości, do miejsca z którego nie wychodzi się tylko i wyłącznie z kursem masażu i niezbędną wiedzą, ale z czymś więcej, z czymś wyjątkowy, na poziomie duchowym. Piękny i niesamowicie cenny czas, za który jestem niezmiernie wdzięczna i bardzo dziękuję <3 Sama radość móc uczyć się od osoby z tak niesamowitą pasją, wiedzą i miłością do ciała, ducha i drugiego człowieka.

Damian Urbaniak

Szkołę Anatomic wybrałem ze względu na chęć rozwoju umiejętności masażu. Właśnie ukończyłem kurs masażu klasycznego o profilu rozszerzonym „2 w 1” i jest to moja pierwsza styczność z tym zawodem. Miesiąc szkolenia był całkowicie wykorzystany, wypełniony ogromem ciekawej wiedzy praktycznej i teoretycznej. Pani Karolina profesjonalnie nakieruje na właściwą ścieżkę, nauczy jak pracować z pacjentem oraz pomoże odkryć w sobie cechy potrzebne do owej pracy. Dużo ciekawostek pochodzi z doświadczenia Pani Karoliny. W zaledwie miesiąc zyskałem wiedzę, która połączona z odpowiednim prowadzącym, wzbudza w człowieku pasję i chęci dalszego rozwoju

Grażyna Łempicka

Jestem studentką drugiego roku fizjoterapii. Wybrałam szkołę ANATOMIC, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie masażu klasycznego. Praca z ciałem jest podstawą mojego przyszłego zawodu, dlatego ważne jest dla mnie profesjonalne podejście do tematu. Wiedza merytoryczna, doskonałe przygotowanie praktyczne, pasja prowadzącej zajęcia Karoliny oraz wspaniała atmosfera podczas kursu sprawiają, że wszystkim gorąco polecam, aby swoja przygodę z masażem rozpoczęli właśnie w szkole ANATOMIC !

Kamila Kohnke

❤ALOHA ❤ Można by napisać epopeję o prowadzącej Karolinie, o tym miejscu, które zmieniło moje podejście do życia, do siebie, do innych. Dzięki temu że trafiłam do Karoliny – Mojego Anioła, otworzyły mi się drzwi do nowego życia. Po pierwszym dniu wiedziałam że jestem we właściwym miejscu. Świetnie przekazywana wiedza, jak coś się robi z pasją to można zarazić innych. Cudowna atmosfera, indywidualne podejście do każdego, mnóstwo empatii i zrozumienia, doświadczenie i wiedza, która jest cały czas rozwijana u Karoliny emanuje niesamowitą energią i mądrością. Dzięki Karolinie i innym kursantom, wiem że w każdym momencie życia, w każdym wieku można wkroczyć w nową i przede wszystkim swoją ścieżkę życia, to poczułam i doświadczyłam. Odkryłam swoje JA, błądząc przez wiele lat swojego życia poczułam co jest MOJE i co chcę robić, co sprawia mi mnóstwo przyjemności i radości. Z całego serca POLECAM ANATOMIC , moje najlepsze „lekarstwo” jakie do tej pory przytrafiło się w moim życiu, a że nic nie dzieje się bez przyczyny, coś starego się kończy i coś nowego zaczyna :))))) Jestem po kursie 2w1 oraz Lomi Lomi Nui ❤, kontynuując dalej – ciężko jest się rozstać, opuszczać tą oazę. Niezapomniany czas, najcenniejszy czas, piękna podróż. WIELKIE MAHALO NUI Karola ❤

Karolina Śliwińska

” Gdybym kiedyś miała okazję napisać książkę, z pewnością byłaby to książka o dniu, w którym zmieniło się moje życie. Tym dniem był moment, w którym przekroczyłam próg szkoły masażu Anatomic. Jestem kosmetologiem, a dzięki Karolinie Leguckiej od niedawna terapeutą spa. Po ukończeniu studiów spotkałam się twarzą w twarz z chyba najbardziej powszechnym pytaniem, które zadają sobie absolwenci uczelni wyższych w Polsce – ” no i co dalej?”. Wpadłam na pomysł aby dorobić dodatkowe kursy masażu, które mogłyby otworzyć mi drogę nowych możliwości. Z lekką niepewnością powiedziałam sobie ” do dzieła”. Wpisałam w wyszukiwarkę „szkoła masażu trójmiasto” i ujrzałam reklamę Gdyńskiej Szkoły Anatomic. Piszę tą opinię, ponieważ to opinie innych kursantów pomogły mi podjąć decyzję. Nie żałuję. Karolina to osoba, która nie tylko nauczyła mnie masować. Nauczyła mnie kreatywności, myślenia w pozytywny sposób oraz innego spojrzenia na samą siebie. Jej szeroka wiedza z zakresu anatomii i masażu jest imponująca. Jest to instruktorka, która wręcz zaraża pozytywną energią i chęcią zmiany swojego życia na lepsze. Sposób przekazywania wiedzy przez Karolinę jest jedyny w swoim rodzaju. Jest ona osobą ciepłą, uśmiechniętą, prawdziwą, serdeczną. Uczęszczanie na kurs było dla mnie czystą przyjemnością. Udało mi się ukierunkować życie zawodowe i podjąć decyzję, co dalej. Z kursu wyszłam pełna energii, chęci oraz odwagi. Zrezygnowałam z pracy w korporacji, która pomagała mi utrzymać się podczas okresu studiów. Poczułam się pewniej nawet jako kosmetolog, ponieważ podchodziłam do wszystkiego z wielkim dystansem i nieśmiałością. Jaki uzyskałam efekt? Miesiąc później pracuję jako terapeuta Spa i kosmetolog w pięciogwiazdkowym hotelu w Norwegii. Wykonując masaże w głowie słyszę słowa Karoliny zagrzewające mnie do roboty. Praca wreszcie jest przyjemna, robię to co kocham i czerpię radość z zadowolenia pacjentów. Na 100% zdecyduję się na kolejne kursy! Karolina, dziękuję Ci za tą odwagę, którą we mnie zaszczepiłaś. Obiecuję, że będę z nią iść przez całe życie! A do osób czytających chciałabym skierować parę słów : jeśli zastanawiasz się czy udać się na kursy do szkoły Anatomic, musisz wiedzieć jedno. Lepszej decyzji nie mogłeś/aś podjąć! Karolina Śliwińska Karola! Dziękuję, że dzięki Tobie wybrałam moją ścieżkę zawodową. Dziękuję, że już wiem co kocham robić. Dziękuję za całą Twoją miłość i pasję, którą przekazujesz innym i dziękuję, że mogłam tutaj być! ”

Monika Bork

Jestem kosmetologiem i specjalistą zdrowia publicznego, a przede wszystkim masażystką. Kilka lat temu, po ukończeniu studiów, poszukując swojego powołania zawodowego, przeglądałam strony internetowe z dodatkowymi szkoleniami. Kurs masażu klasycznego miał mi pomóc w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych na ciało. I tak trafiłam do Karoliny Leguckiej, która nie tylko nauczyła mnie masować, ale i otworzyła drzwi z nowymi możliwościami. Pamiętam jedno, tak ważne zdanie, które powiedziała mi wtedy „Monika masz talent i dobre wykształcenie, ceń się i rób co chcesz, bo możesz wszystko”. Dziękuję Karolino, to dzięki Tobie przestałam szukać, poszłam na kolejne szkolenia i otworzyłam swój pierwszy mały gabinet masażu. Niedawno zrealizowałam marzenie i prowadzę Spa Osowa w Gdańsku, zatrudniam w nim pracowników, którzy też mają talent – Ty to wiesz najlepiej bo ich też uczyłaś.

Marta Laskowska

Szkoła Anatomic to najlepsze miejsce do którego mogłam trafić na mojej ścieżce rozwoju. Dlatego opowiem Wam co to za miejsce. Oto moja krótka historia. Do szkoły przyszłam z chęcią zmiany, zdobycia nowej wiedzy i nowych kompetencji. Co zastałam na miejscu ; od strony czysto merytorycznej wyglądało to następująco; nasz nauczycielka Karolina, kompendium chodzącej wiedzy, profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego studenta. Wiedza przekazywana w polisensoryczny sposób, duża wyrozumiałość i wsparcie oraz pomoc dla początkujących adeptów na zajęciach praktycznych. Szkoła Anatomic to przede wszystkim głównodowodząca Karolina osoba we właściwej czasoprzestrzeni i na właściwym miejscu. Posiadająca wszechstronną wiedzę i doświadczenie wykraczającą zdecydowanie poza ramy kursu. Chętnie dzieląca się swoim bogatym doświadczeniem. Polecam wszystkie kursy na których byłam, czyli : – Kurs masażu klasycznego profil rozszerzony – Pakiet SPA – Pakiet Dzidziuś – Kurs Świątynnego masażu Lomi Lomi Nie wahaj się jeśli chcesz uczyć się masażu na wysokim poziomie w przyjaznej atmosferze. Polecam gorąco ! Z czym wyszłam ; wyszłam z nowymi doświadczeniami, nowymi kompetencjami, z nowymi cudownymi znajomościami z umysłem otwartym na zmianę i możliwościami jakie niesie życie. Dziękuję z całego serca Karolina ! i Wam kochani, była to dla mnie niezapomniana przygoda. Aloha !

Katarzyna Kaczanowska

Dzień dobry. Chciałabym gorąco polecić kursy spa i punktów spustowych prowadzone w szkole ANATOMIC! Bardzo dużo wniosły świeżej wiedzy w moje życie. Jestem fizjoterapeutką ale zajmuję się tylko masażem. Chcę znów skorzystać z kursu tkanek głębokich i masażu limfatycznego ale to za jakiś czas. Prowadząca pani Karolina jak i prowadzący kurs pan Michał mają bardzo duża wiedzę którą chętnie dzielą się z kursantami Dziękuję za czas poświęcony w szkolenie innych i wiedzę. POLECAM!!!

Natalia Badziąg

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Studiowałam fizjoterapię na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Do Szkoły Anatomic trafiłam po dwunastu latach pracy z pacjentami. Szukałam kursów, które poszerzyłyby moje kwalifikacje i usystematyzowały wiedzę i umiejętności zdobyte w moich dotychczasowych miejscach pracy. Wybrałam pakiet Spa. Byłam zachwycona sposobem prowadzenia zajęć. Do mojej grupy trafiły i osoby z wcześniejszym doświadczeniem i takie, które z tematyką masażu nie miały wcześniej styczności. Pomimo różnorodności słuchaczy żadne z nas nie zostało zostawione samemu sobie! Kursy były prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, z indywidualnym podejściem do każdego. Jestem pewna, że każdy z uczestników wyszedł z tych zajęć z głową pełną nowej wiedzy i z umiejętnościami w rękach 😉 Prawdziwym hitem okazał się kurs LOMI LOMI NUI. Od momentu poznania technik tego cudownego masażu, cała moja praca nabrała innego wymiaru. Zawsze starałam się podchodzić do moich pacjentów holistycznie, ale ta technika jest najcudowniejszym rodzajem dotyku, jaki możemy dać drugiemu człowiekowi, z miłością i szacunkiem. Nie miejcie wątpliwości, czy wasze dotychczasowe umiejętności są akuratne, czy wystarczające do pracy nad ciałem! Po tych kursach, z wiedzą i umiejętnościami będziecie gotowi pójść w świat ze świadomością, że zostaliście dobrze przygotowani. Z CAŁEGO SERCA POLECAM!!!

Ola Bambrowicz

Dzień dobry. Kurs 2w1 w szkole Anatomic to najlepsza inwestycja i najprzyjemniejszy miesiąc jaki ostatnio przeżyłam. Profesjonalne podejście Karoliny i ogrom fachowej wiedzy, kt nam przekazała może nawet przerazić pierwszego dnia. Jednak wystarczy zaufać doświadczeniu Karoliny, zaplanować codziennie 3h na Systematyczną naukę i ćwiczenia w domu i już po miesiącu można otwierać gabinet odnowy ???????? Dziękuję Karolina za wszystko co nam przekazałaś, wsparcie, pyszną kawę i cudowną atmosferę. Zobaczymy się oczywiście na kolejnych kursach. Ola Bambrowicz Fit&WellnessPsychodietetyk

Paweł Kowalski

Pasja. Radość. Niesamowita pozytywna energia. Uśmiech każdego dnia.Bardzo bardzo duża wiedza z krainy masażu. Umiejętność przekazania wiedzy w sposób bardzo łatwy, przyjemny i przede wszystkim wymagający. Kończąc kurs masażu I i II stopnia zrozumiałem, że to nie był kurs. To była podróż w niesamowitą krainę masażu. Krainę w której poznałem wszystko to co bardzo ważne. Jako trener biznesowy potrafię poznać czy kurs, szkolenie jest profesjonalnie przygotowane. Od pierwszego dnia było wiadomo, że to będzie niezwykle wymagająca nauka. Bardzo wysoko postawiona poprzeczka przez Karolinę ( instruktorka i właścicielka Anatomic) sprawiłą, że nabyta wiedza jest bardzo dobrze poukładana w mojej głowie. Niemniej jednak zakończenie kursu i zdanie egzaminu to tak jak z uzyskaniem prawa jazdy. Dyplom to prawo jazdy w krainie masażu. Teraz właśnie zaczyna się prawdziwa nauka. Teraz wiem czego i jak się uczyć. Karolina wyznaczyła na kursie ścieżki, wskazała drogę do tego jak się uczyć i przede wszystkim czego się uczyć. Niesamowite jak tego dokonała, że stos książek z anatomii, masażu, fizjoterapii leży przede mną, a ja nie mogę się doczekać, aż będę mógł ponownie się tego uczyć. Karolino dziękuję za pozytywne nastawienie, za uśmiech, za najwyższy profesjonalizm, za to, że będę wracał do Twojej szkoły i już nie mogę się doczekać. Nauczyłaś mnie tego co było moim marzeniem i spełniło się marzenie. Mogę z masażu nie tylko zrobić pracę, ale też styl życia związany ze stałą nauką. Bo nauka o ciele człowieka nigdy się nie kończy. Jeśli ktokolwiek się zastanawia nad kursem w Anatomic to zapewniam całym sercem, duszą, umysłem i ciałem, że to będzie najlepsza inwestycja w siebie i na pewno niesamowita podróż. Szczerze i serdecznie polecam naukę u Karoliny w ANATOMIC. Dziękuję. Jestem bardzo wdzięczny za to co dałaś mi na kursie. Życzę tego co najlepsze i do zobaczenia.

Tomasz Pokrywka

Gorąco Polecam !!! Kiedy pojawił się pomysł na zdobycie nowych kwalifikacji od razu sięgnąłem do Gdyńskiej Szkoły Masażu Anatomic. Szkoła ma obszerną ofertę i wyjątkową opinię. Pani Karolina dzieli się swoją wiedzą, swoimi umiejętnościami w sposób profesjonalny. Niezwykle kreatywne są wykłady i ćwiczenia przy starannie dobranym i opracowanym programie zajęć. W otwarty, bardzo dostępny sposób pokazuje wszystkie tajniki masażu. Zajęcia bardzo twórcze, wyraźnie widać, że prowadząca to Pani z Wielką Pasją. Można rzec, że zaraża swym działaniem i każdy z uczestników pragnie podążać Jej śladami. Udziela wielu cennych wskazówek, które w znaczący sposób przyczyniają się do chęci ciągłego podwyższania kwalifikacji w zakresie metod i technik masażu. Ponadto pani Karolina z osób uczęszczających na kurs potrafi stworzyć wspaniały zespół ludzi wzajemnie na siebie oddziałujących. Posiada niezwykłą umiejętność włączania kursanta w praktyczną aktywność masażu. Dziękuję że tutaj trafiłem …

Urszula Falkowska

Nadszedł czas na moją opinię 🙂 W szkole Anatomic ukończyłam do tej pory dwa kusy, ale na pewno na tym nie poprzestanę. Był to kurs masażu Lomi lomi nui oraz masażu kobiet w ciąży. Trudno jest wyrazić wdzięczność, jaką czuję za to, że dane mi było uczestniczyć w tych zajęciach. Nie chodzi nawet o ogromną dawkę wiedzy, profesjonalizmu i praktyki jaką dają te kursy, ale przede wszystkim o możliwości, które się przede mną otworzyły po ich ukończeniu. Mam wrażenie, że los specjalnie pokierował mnie dokładnie tam, gdzie powinnam być w danym miejscu i czasie. Więc, jeśli ktokolwiek waha się, czy jest to odpowiedni moment i miejsce na „doszkolenie się” w zakresie masażu, to mogę z ręką na sercu powiedzieć, żeby czym prędzej zapisywał się na kurs w Anatomic. Osoby, które poznałam na kursach zapewne pozostaną moimi przyjaciółmi do końca życia. Nie tylko cudowna prowadząca Karolina, ale też inni kursanci byli bardzo przyjaźni i pomagali innym w rozwoju ich celów, pasji albo po prostu w dążeniu do bycia jak najlepszą wersją nas samych. Osobiście po kursie Lomi lomi nui postanowiłam pójść własną ścieżką, rzucić dotychczasową pracę i założyć działalność w zakresie masażu. Dziękuję z całego serca.

Basia Górecka

Nazywam się Basia Górecka. Przygodę z masażem rozpoczęłam 3 lata temu. Na szczęście dosyć szybko znalazłam Gdyńska Szkołę Masażu Anatomic, gdzie z powodzeniem ukończyłam rozszerzony kurs masażu klasycznego. Nauka była nieprzyjemnie przyjemna. Karolina jest wymagającą instruktorka, ale daje pełne wsparcie w trakcie nauki i po ukończeniu kursu. Ponadto jest wspaniałą i ciepłą osobą, ale co najważniejsze profesjonalistką przez wielkie „P”. Zawsze odpowiada w pełni na pytania, lecz nigdy nie wychodzi poza zakres swoich kompetencji. Po ukończeniu kursu nie ma potrzeby doczytywania, gdyż materiały szkoleniowe są wyczerpujące. Znając już styl Karoliny kurs Lomi Lomi był czysta przyjemnością i z niecierpliwością czekam na pozostałe kursy SPA. Nie polecam tej szkoły osobom, które po prostu chcą zdobyć papier i „odpykać ” godziny kursowe. Natomiast bardzo polecam tym, którzy chcą stać się w pełni kompetentnymi masażystami i spotkać innych pasjonatów tego wspaniałego zawodu. Najlepszą referencjami jest to, że po roku od ukończenia kursu otworzyłam samodzielny gabinet masażu Omtare Massage.

Beata Lubańska

Witam serdecznie i dziękuję za wspaniale poprowadzony kurs masażu Lomi Lomi Nui. Czas spędzony na zajęciach w Szkole Anatomic w Gdyni był magiczną podróżą w świat miłości do siebie samej i do innych ludzi. Nauka prowadzona przez Karolinę odbywała się w cudownej atmosferze skupienia, uważności, zrozumienia a zarazem radości z życia i bycia z pozostałymi kursantkami. Nie wiem jaka moc sprowadziła mnie w progi tej szkoły ale była to dobra moc, bo lepiej trafić nie mogłam. Dostalam masę wiedzy i zdobyłam wspaniałe umijętności a co najważniejsze otrzymałam wsparcie i wiarę we własne możliwości. Sama Karolina uczy z pasją i miłością do tego co robi, to Kobieta z sercem na dłoni a dłonie Jej są magiczne. Polecam każdemu kto poszukuje dobrego nauczyciela Szkołę Anatomic a sama mam nadzieję jeszcze zawitac w jej progi.

Sandra Bekasiewicz

Szkołę Anatomic wybrałam z polecenia trójki moich znajomych, którzy tak jak ja pozytywnie ukończyli kurs masażu. Jestem zadowolona z tego wyboru ponieważ naprawdę nauczyłam się masować dzięki wskazówkom przekazanym przez Panią Karolinę. Nie uważam, żeby kurs był łatwy, ale jeżeli się bardzo czegoś pragnie można to osiągnąć. O masażu marzyłam 12 lat i wreszcie spełniłam jedno z najskrytszych marzeń! Ukończyłam kurs „2w1” i dzięki naszemu guru Karolinie zrozumiałam wiele spraw, poznałam siebie i nowych ludzi, z którymi utrzymuje kontakt I najważniejsze mam nadzieje, że jako sportowiec będę mogła jeszcze bardziej realizować swoje pasje i pracując jako trener wspinaczki i pole dance będę mogla pomagać swoim podopiecznym oraz najbliższym! Jestem dumna, ze ukończyłam kurs w tej szkole, ponieważ otworzyło mi to również głowę na nowe doświadczenia. Dziękuje!

Marzena Dowbor

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem gdzie zrobić kurs masażu,to z wielką satysfakcją mogę polecić wszystkim ANATOMIC Gdyńską Szkołę Masażu. Właśnie ukończyłam kurs gorącymi kamieniami wulkanicznymi . W pełni profesjonalne podejście, ogromna wiedza oraz pasja z jaką Karolina wykonuje masaże jest bardzo imponująca. Niesamowicie przyjazna atmosfera pozwala na bezstresowe przyswojenie ogromnej wiedzy, którą posiada Karolina w różnych technikach masażu i potrafi przekazać z taką pasją,że chce się obserwować ją i poszerzać swoje umiejętności. Chociaż pokonałam ponad 1800 km to naprawdę było warto 🙂 Dziękuję bardzo Karolino. Pozdrawiam serdecznie.

Księga gości

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Anatomic - Centrum Szkoleniowe
Average rating:  
 77 reviews
 by Alicja Sielezin

Polecam centrum szkoleniowe Anatomic z całego serca szczególnie p.Karoline ma super podejście do kursantów mega prze ogromną wiedzę którą potrafi przekazać dalej
Masaż pałeczkami bambusowymi jestem bardzo zadowolona ze szkolenia 🙂🙂😊

 by Joanna

Jeżeli ktoś na poważnie myśli o nauce masażu lub chce się doskonalić zawodowo to ta szkoła to strzał w dziesiątkę. Długo szukałam odpowiedniej szkoły. Zależalo mi na jakości i dobrym przekazie wiedzy. Znalazlam to w Anatomicu. Prowadząca super kobieta z ogromną wiedzą i wrażliwością na drugiego człowieka. Nauka nie jest łatwa ale mnie akurat to mobilizuje. Polecam z całego serducha. 🙂👍

 by Mariia Legka

Do Szkoły „Anatomic” trafiłam przypadkiem, ale jestem w 100% pewna, że ​​wszystkie wypadki nie są przypadkowe. Kurs masażu ogólnego 2w1 był dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego dla Ukraińców, a ja oczekiwałam od niego tylko pewnych kompetencji i świadectwa pracy. Ale pierwszą rzeczą, która mnie zaskoczyła, był niezwykle szczegółowy program nauczania i wysoko wykwalifikowana nauczycielka – Karolina z niesamowitym przesłaniem duchowej mądrości i bezkresu wewnętrznego świata. Dzięki szkoleniom z Karoliną mogłam nie tylko opanować techniki masażu, ale również poczuć nieokiełznaną energię, którą można skierować na uzdrawianie duszy i ciała osoby masowanej oraz masażysty. Każda lekcja była jak spotkanie ze starymi znajomymi, w miłej atmosferze i przy gorącej herbacie, do której na pewno chce się wracać. Ogromne podziękowania dla Karoliny za wiedzę, którą bezbłędnie dzieli się z każdym uczniem. Dziękuję za otwartość, która pomaga uwierzyć w siebie i swoje mocne strony. Szkoda, że ​​półtora miesiąca kursu 2w1 tak szybko zleciało, będę tęsknić za wspaniałym czasem spędzonym z naszą grupą. Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnych kursach. Ze swojej strony bardzo polecam szkołę „Anatomic”, która stała się dla mnie powiewem świeżego powietrza, w którym mogłam się obudzić z trudnego ciężaru, jaki wywołała wojna na mojej rodzinnej Ukrainie. Jeśli chcesz zdobyć dobrą wiedzę i doskonałą praktykę, zdecydowanie powinieneś udać się do „Anatomic”.
До школи „Anatomic” я потрапила випадково, але на сто відсотків впевнена, що всі випадковості не випадкові. Загальний курс масажу 2-в-1 був співфінансований Європейським соціальним фондом для українців, і я очікувала від нього лише певних компетенцій та робочого сертифікату. Але перше, що мене здивувало, це надзвичайно докладний навчальний план та висококваліфікований викладач – Кароліна з дивовижним посланням духовної мудрості та безмежністю внутрішнього світу. Завдяки навчанню у Кароліни я змогла не тільки освоїти прийоми масажу, а й відчути неприборкану енергію, яку можна направити на оздоровлення душі і тіла масованого і масажистів. Кожне заняття було як зустріч із старими друзями, у приємній атмосфері та з гарячим чаєм, до якого обов'язково хочеться повернутися. Велике дякую Кароліні за знання, якими вона бездоганно ділиться з кожним учнем. Дякую за відкритість, яка допомагає повірити в себе та свої сили. Шкода, що півтора місяці курсу 2в1 пролетіли так швидко, я сумуватиму за прекрасним часом, проведеним з нашою групою. Сподіваюся побачити вас на майбутніх курсах. Зі свого боку, я дуже рекомендую школу „Anatomic”, тому що для мене вона стала ковтком повітря, занурившись у який я змогла отямитися від складного тягаря обумовленого війною у моїй рідній Україні. Якщо ви хочете отримати хороші знання та відмінну практику, вам обов'язково потрібно піти до „Anatomic”.

 by Mariia Legka

Do Szkoły „Anatomic” trafiłam przypadkiem, ale jestem w 100% pewna, że ​​wszystkie wypadki nie są przypadkowe. Kurs masażu ogólnego 2w1 był dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego dla Ukraińców, a ja oczekiwałam od niego tylko pewnych kompetencji i świadectwa pracy. Ale pierwszą rzeczą, która mnie zaskoczyła, był niezwykle szczegółowy program nauczania i wysoko wykwalifikowana nauczycielka – Karolina z niesamowitym przesłaniem duchowej mądrości i bezkresu wewnętrznego świata. Dzięki szkoleniom z Karoliną mogłam nie tylko opanować techniki masażu, ale również poczuć nieokiełznaną energię, którą można skierować na uzdrawianie duszy i ciała osoby masowanej oraz masażysty. Każda lekcja była jak spotkanie ze starymi znajomymi, w miłej atmosferze i przy gorącej herbacie, do której na pewno chce się wracać. Ogromne podziękowania dla Karoliny za wiedzę, którą bezbłędnie dzieli się z każdym uczniem. Dziękuję za otwartość, która pomaga uwierzyć w siebie i swoje mocne strony. Szkoda, że ​​półtora miesiąca kursu 2w1 tak szybko zleciało, będę tęsknić za wspaniałym czasem spędzonym z naszą grupą. Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnych kursach. Ze swojej strony bardzo polecam szkołę „Anatomic”, która stała się dla mnie powiewem świeżego powietrza, w którym mogłam się obudzić z trudnego ciężaru, jaki wywołała wojna na mojej rodzinnej Ukrainie. Jeśli chcesz zdobyć dobrą wiedzę i doskonałą praktykę, zdecydowanie powinieneś udać się do „Anatomic”.
До школи „Anatomic” я потрапила випадково, але на сто відсотків впевнена, що всі випадковості не випадкові. Загальний курс масажу 2-в-1 був співфінансований Європейським соціальним фондом для українців, і я очікував від нього лише певних компетенцій та робочого сертифікату. Але перше, що мене здивувало, це надзвичайно докладний навчальний план та висококваліфікований викладач – Кароліна з дивовижним посланням духовної мудрості та безмежністю внутрішнього світу. Завдяки навчанню у Кароліни я змогла не тільки освоїти прийоми масажу, а й відчути неприборкану енергію, яку можна направити на оздоровлення душі і тіла масажистів і масажистів. Кожне заняття було як зустріч із старими друзями, у приємній атмосфері та з гарячим чаєм, до якого обов'язково хочеться повернутися. Велике дякую Кароліні за знання, якими вона бездоганно ділиться з кожним учнем. Дякую за відкритість, яка допомагає повірити в себе та свої сили. Шкода, що півтора місяці курсу 2в1 пролетіли так швидко, я сумуватиму за прекрасним часом, проведеним з нашою групою. Сподіваюся побачити вас на майбутніх курсах. Зі свого боку, я дуже рекомендую школу „Anatomic”, тому що для мене вона стала ковтком повітря, занурившись у який я змогла отямитися від складного тягаря обумовленого війною у моїй рідній Україні. Якщо ви хочете отримати хороші знання та відмінну практику, вам обов'язково потрібно піти до „Anatomic”.

 by Martaaa

Zanim cokolwiek tu napisałam długo zastanawiałam się jak opisać przebieg kursu, podejście Karoliny oraz całą atmosferę, jaka towarzyszyła wszystkim podczas trwania zajęć, tak aby oddać cały ten CUDOWNY KLIMAT, profesjonalne podejście i ogromną wiedzę, którą uzyskałam w szkole ANATOMIC ! Niestety nie da się tego wszystkiego opisać, więc bardzo wszystkich zachęcam do skorzystania z szerokiej oferty NAJLEPSZEJ szkoły masażu ANATOMIC ! Miejsce, w którym odbywają się zajęcia urządzone jest w pięknym klimacie, co sprawia, że wykłady i praktyka są jeszcze bardziej przyjemne. Bardzo, bardzo polecam ! ♥️♥️♥️

 by Adam

Kurs masażu 2w1 to fenomenalna sprawa. Przed przystąpieniem do kursu miałem mieszane uczucia, które zostały natychmiastowo rozwiane przez wyśmienitą prowadzącą Karolinę. Potężna dawka teorii na pierwszych zajęciach mogła z początku wydawać się zbyt duża jednak z każdym kolejnym spotkaniem zrozumiałem jak fundamentalne miało to znaczenie w praktyce. Profesjonalne i zarazem indywidualne podejście Karoliny pozwoliło mi na osiągniecie zamierzonego celu. Cudowna atmosfera, wspaniali ludzie w grupie i pyszna kawa z rana na rozruch sprawiała że miesięczny kurs był czystą przyjemnością. Ciężko było się rozstać. Zobaczymy się z pewnością na kolejnych kursach. Dzięki za wszystko i do zobaczenia.

 by Edyta

Kiedy wspominam szkołę Anatomic, przychodzą mi do głowy tylko dobre słowa, cudowna Mentorka, czysty profesjonalizm, wspaniała atmosfera, kosmiczna energia.. Doświadczyłam tam coś niezwykłego, poznałam ciekawych ludzi, nabrałam odwagi, dostałam porządny zastrzyk dobrej energii, zaczęłam spełniać swoje marzenia, te które gdzieś bardzo głęboko były całe życie skrywane, odkryłam siebie na nowo, jestem szczęśliwa!
Dziękuję Karolinko, życzę szczęścia i dużo radości!

 by Beata Tutak

Ponoć w życiu nic nie dzieję się przypadkowo...,

A o mały włos trafiłabym do innej szkoły masażu... na całe szczęście wszystko poprowadziło mnie do Karoliny, po prostu wszechświat chciał żebym trafiła właśnie do szkoły Anatomic pod skrzydła tak niesamowitej osobowości, do miejsca z którego nie wychodzi się tylko i wyłącznie z kursem masażu i niezbędną wiedzą, ale z czymś więcej, z czymś wyjątkowy, na poziomie duchowym. Piękny i niesamowicie cenny czas, za który jestem niezmiernie wdzięczna i bardzo dziękuję <3 Sama radość móc uczyć się od osoby z tak niesamowitą pasją, wiedzą i miłością do ciała, ducha i drugiego człowieka.

Oczywiście wracam do Karoliny 🙂 i z całego serca polecam! <3

 by Ricardo

Ricardo

Szczerze polecam głównie ludziom , którzy chcą zmienić swoje dotychczasowe życie. Pasja Karoliny (organizator i prowadząca) udziela się nawet największemu leniuchowi i niesamowicie pobudza wyobraźnie. Człowiek z całkowitego dyletanta dosłownie z dnia na dzień staje się uważnym uczniem, bacznym obserwatorem a w końcu masażystą. Trzeba tego doświadczyć aby zrozumieć. Nie wiem jak jest w innych szkołach ale nie wyobrażam sobie aby gdziekolwiek mogło być lepiej- chyba że w Tybetańskim klasztorze o zaostrzonym rygorze. Raz jeszcze bez lukrowania czegokolwiek polecam!

 by Kinga

Ukończyłam kurs 2w1. Dzięki prowadzącej-Karolinie, udało mi sie w prosty sposób przyswoić niezbędną wiedzę. Prowadząca skupia sie na każdym ze swoich uczniów indywidualnie co bardzo szybko tworzy fajną i pozytywną więź, która wpływa na lepszy przekaz informacji. Polecam szkołę Anatomic i Karolinę która prowadzi zajęcia. Świetna szkoła, fantastyczne podejście do ucznia rewelacyjne efekty nauki.

 by Marcin

Cierpliwość. Jeśli miałbym opisać Karolinę, to tylko w ten sposób. Duża wiedza prowadzącej równa się brak monotonii na zajęciach, dobrze przekazywana treść. Na zajęciach nigdy nie jest nudno. Prowadząca jest dla kursanta, a nie kursant dla prowadzącej, co oznacza indywidualne podejście do swoich podopiecznych. Masz problem, coś Ci nie pasuje, nie możesz się zjawić, musisz zapłacić później lub na raty.. Zawsze luźno i bezproblemowo. Polecam 🙂

 by Tomasz

Gorąco polecam szkołę Anatomic. Świetna prowadząca, umiejąca przekazać wiedzę teoretyczną oraz mająca ogromne doświadczenie w praktycznym jej zastosowaniu. Atmosfera na zajęciach mega pozytywna pobudza do kreatywności i zaangażowania.Nic dodać, nic ująć.Mój pierwszy i nie jedyny...

 by Karina

POLECAM !!! Pani Karolina najlepsza nauczycielka, bardzo miła i cierpliwa. Świetnie przekazuje swoją wiedzę i umiejętności kursantom. Podczas zajęć panuje bardzo miła atmosfera. Był to mój pierwszy kurs ale na pewno nie ostatni w tej szkole 🙂

 by Szymek

Mega polecam kurs 2w1 ,Pani Karolina mega spokoo babka i profesjonalistka w tym co robi 😀 na kurs przychodziło się z przyjemnością , mega atmosfera , i panuje mega wyluzowany klimat 😀 Polecam jak najbardziej 😀 jedna uwaga : "uwaga na Mleko , łatwo zdenerwować Panią Karoline" 😉

 by Dorota

Witam , ukonczylam kurs masazu 2 w 1 i jestem naprawde bardzo zadowolona. Kurs na bardzo wysokim poziomie ,Prowadzaca Karolina jest osoba , mila ,otwarta, cierpliwa z duza wiedza i doswiadczeniem . Na zajeciach panuje przyjemna atmosfera. Napewno wroce tam jeszcze i skorzystam z kolejnych kursow. Dziekuje za zdobyta wiedze , oraz goraco polecam ! Naprawde warto!!! Pozdrowienia dla Karoliny!!!

 by Karolina

Witam,
Robiłam ostatnio kurs I stopnia profil rozszerzony i jestem bardzo zadowolona, Pani Karolina ma niesamowitą wiedzę i umiejętności przekazywania jej. Panuje miła atmosfera i zajęcia odbywają się w ciekawy sposób. Jestem zapisana na kolejny kurs bo warto ! Pozdrawiam wszystkich kursantów oraz Panią Karoline .

 by Max

Odbyłem kurs I stopnia, bardzo mi się podobał, wysoki poziom, fajna atmosfera. Nie ma czego żałować. Polecam 😀

 by Damian

Kurs masażu tkanek głębokich - rewelacja. Gorąco polecam. Duże zaangażowanie prowadzącego Michała, ciekawe zajęcia, bardzo dobra cena w stosunku do wysokiego poziomu.

 by Katarzyna

Absolutnie polecam:)uczestniczyłam w kursie tkanek głebokich i uwazam, ze był to jeden z ciekawszych kursów w których brałam udział.Profesjonalnie zorganizowany przez Panią Karolinę, prowadzony przez Michała w sposób ciekawy,zrozumiały. Michał posiada bardzo duzą wiedzę, doswiadczenie , którym potrafi podzielic się i zaciekawić. Wielki szacunek dla umiejętnosci Michała.Ponadto bardzo miły i sympatyczny człowiek.Polecam 🙂

 by Basia

Pani Karolina jest w 200% profesjonalistką, a do tego z pasją. Odbyłam kurs Lomi Lomi. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco. Teorii jest wystarczająco, ale nie za dużo a na zajęciach przeważa praktyka. Każdy kursant demonstruje to czego się nauczył pod koniec kursu, więc to na pewno nie kurs "dla papierka". Wychodzi sie z faktycznymi umiejętnościami i wiedzą. Nawiasem mówiąc Pani Karolina jest cudowną osobą, która wprost zaraża pasją do masażu. Gorąco polecam i na pewno wrócę 🙂

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»