Kurs masażu gorącą czekoladą

Kurs masażu gorącą czekoladą przeznaczony jest dla osób chcących rozszerzyć swoje umiejętności zawodowe w dziedzinie masaży relaksacyjnych. Na zajęciach kursanci zdobywają praktyczną wiedzę w jaki sposób odpowiednio przygotować czekoladę do masażu, która obfituje w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz teobrominę i kofeinę. Substancje te pobudzają krążenie krwi w skórze, wiążą w niej wodę i wygładzają cerę, poprawiając jej wygląd. Pachnący słodyczą i gorącą czekoladą masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, odpręża i nastawia pozytywnie do życia. Dzieje się tak, gdyż czekolada wyzwala produkcję endorfin – hormonów szczęścia.

Program Kursu:

  • Historia masażu czekoladowego
  • Działanie masażu gorącą czekoladą
  • Omówienie wskazań i przeciwwskazań do wykonywania zabiegu
  • Metodyka wykonania masażu gorącą czekoladą
  • Trening masażu gorącą czekoladą

Czas trwania kursu: 10 godzin dydaktycznych

Cena kursu: 550 zł

Termin kursu: 25 lipca 2024 r. (czwartek)

Zajęcia odbywają się w godzinach: 10:00-18:00

Po zakończeniu szkolenia kursanci otrzymują certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie ukończenia kursu MEN III/1. Dokumenty wydawane przez naszą placówkę honorowane są na terenie całej UE.