Kurs masażu gorącymi stemplami ziołowymi

Kurs masażu gorącymi stemplami ziołowymi przeznaczony jest dla osób chcących rozszerzyć swoje umiejętności zawodowe w dziedzinie masaży relaksacyjnych. Na zajęciach kursanci zdobywają wiedzę w jaki sposób profesjonalnie wykonać stemple, jak odpowiednio dobierać zioła aby uzyskać pożądany efekt terapeutyczny , a co za tym idzie pełną satysfakcję pacjenta/klienta.

Masaż wykonany stemplami ma za zadanie redukcję tkanki tłuszczowej, oczyszczenie z toksyn, poprawienie stanu i napięcia skóry. Jest skutecznym zabiegiem pielęgnacyjno-regenerującym wspomagającym zwalczanie cellulitu

Program kursu:

  • Historia masażu stemplami ziołowymi
  • Działanie stempli ziołowych na skórę i organizm człowieka
  • Wykorzystanie stempli ziołowych w ośrodkach SPA i salonach odnowy biologicznej
  • Metodyka zabiegu masażu stemplami
  • Wskazania i przeciwwskazania do masażu stemplami ziołowymi
  • Efekty zabiegu
  • Trening technik masażu stemplami

Czas trwania kursu: 10 godzin dydaktycznych

Cena kursu: 600 zł

Termin kursu: 24 lipca 2024r. (środa)

Zajęcia odbywają się w godzinach: 10:00-18:00

Po zakończeniu szkolenia  kursanci otrzymują certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie ukończenia kursu. Dokumenty wydawane przez naszą placówkę honorowane są na terenie całej UE.