Kurs masażu kamieniami wulkanicznymi

Kurs masażu kamieniami wulkanicznymi przeznaczony jest dla osób chcących rozszerzyć swoje umiejętności zawodowe w dziedzinie masaży relaksacyjnych. Jest to wyjątkowo ekskluzywny masaż, zarówno ze względu na przyjemne doznania, działanie jak i na sam wygląd kamieni. Masaż gorącymi kamieniami całego ciała ma działanie rewitalizujące, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, stanowi element energizujący dla każdego rodzaju skóry.

Program Kursu:

  • Historia masażu kamieniami wulkanicznymi
  • Wpływ masażu na organizm człowieka
  • Podstawy teoretyczne masażu kamieniami
  • Metodyka wykonywania zabiegu
  • Trening technik masażu kamieniami wulkanicznymi
  • Omówienie wskazań i przeciwwskazań
  • Omówienie efektów zabiegu
  • Wykorzystanie kamieni w ośrodkach SPA i gabinetach odnowy biologicznej

Czas trwania kursu: 10 godzin dydaktycznych

Cena kursu: 650 zł

Termin kursu: 23 lipca 2024r. (wtorek)

Zajęcia odbywają się w godzinach: 10:00-18:00/p>


Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje Zaświadczenie ukończenia kursu MEN III/1 oraz Certyfikat w języku polskim i angielskim.

Po zakończeniu szkolenia  kursanci otrzymują certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie ukończenia kursu MEN III/1. Dokumenty wydawane przez naszą placówkę honorowane są na terenie całej UE.