fbpx
 
tel:  609 83 83 88

kurs masazu lomi lomiKurs masażu Lomi Lomi Nui przeznaczony jest dla wszystkich którzy interesują się metodami pracy z ciałem. Jest to tradycyjny masaż hawajski , nazywany również  masażem polinezyjskim. To bardzo skuteczna metoda pracy z ciałem za pomocą której można poradzić sobie z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, bólami mięśni, migrenowymi bólami głowy spowodowanymi długotrwałym stresem lub ciężkimi przeżyciami. Głęboki relaks powoduje odblokowanie negatywnych emocji, które "zapamiętują" nasze mięśnie poprzez wywołanie w nich napięcia. Przywrócenie świadomości naszego ciała poprzez stan głębokiej relaksacji, osiągnięty dzięki Lomi Lomi pozwala nam na pozbycie się wielu fizycznych i psychicznych ograniczeń.

Masaż ten wywołuje głębokie uczucie odprężenia i błogostanu, charakterystycznymi technikami pracy są masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów, przez co zabieg staje się wyjątkowo harmonijny i relaksujący.

Tej uzdrawiającej pracy z ciałem może nauczyć się każdy, wystarczy, że powie TAK. Zatem jeśli jesteś gotowy na wyprawę w nieznane hawajskie krainy, zapraszamy!

Kurs prowadzony jest zgodnie z zasadami i systemem Aloha International z Hawajów - organizacji, która kultywuje i przekazuje tę hawajską wiedzę na całym świecie.

Program Kursu:

  • Historia masażu Lomi Lomi Nui
  • Zasady Huny, hawajskiej filozofii życia
  • Hawajskie medytacje i rytuały
  • Metodyka wykonywania zabiegu
  • Pokaz masażu Lomi Lomi Nui
  • Wpływ zabiegu na organizm człowieka, omówienie efektów zabiegu
  • Trening masażu Lomi Lomi Nui

Zastanawiasz się czy nasza szkoła jest dla Ciebie odpowiednia? Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Poświęc 5 minut i przeczytaj:

Dlaczego warto wybrać szkołę Anatomic

 

Termin kursu:  01-05.07. 2019r

Zajecia odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00

cena kursu: 1150 zł

przelew button

NA ZAJĘCIA PROSIMY PRZYNIEŚĆ DUŻY RĘCZNIK I STRÓJ DO PRZEBRANIA.

Liczba osób na kursie jest ograniczona do 10.  Zapisy trwają.

Po zakończeniu szkolenia  kursanci otrzymują Dyplom ukończenia kursu w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie MEN III. Dokumenty wydawane przez naszą placówkę honorowane są na terenie całej UE.

Zapisz sie na kurs *decyduje kolejnosc zgłoszeń

1000 znaków pozostało