Kurs masażu Lomi Lomi Nui I / II (5 dni)

Kurs masażu Lomi Lomi Nui przeznaczony jest dla wszystkich, którzy interesują się metodami pracy z ciałem. Jest to tradycyjny masaż hawajski , nazywany również  masażem polinezyjskim. To bardzo skuteczna metoda pracy z ciałem za pomocą której można poradzić sobie z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, bólami mięśni, migrenowymi bólami głowy spowodowanymi długotrwałym stresem lub ciężkimi przeżyciami. Głęboki relaks powoduje odblokowanie negatywnych emocji, które „zapamiętują” nasze mięśnie poprzez wywołanie w nich napięcia. Przywrócenie świadomości naszego ciała poprzez stan głębokiej relaksacji, osiągnięty dzięki Lomi Lomi pozwala nam na pozbycie się wielu fizycznych i psychicznych ograniczeń.

Masaż ten wywołuje głębokie uczucie odprężenia i błogostanu, charakterystycznymi technikami pracy są masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów, przez co zabieg staje się wyjątkowo harmonijny i relaksujący.

Tej uzdrawiającej pracy z ciałem może nauczyć się każdy, wystarczy, że powie TAK. Zatem jeśli jesteś gotowy na wyprawę w nieznane hawajskie krainy, zapraszamy!

Kurs prowadzony jest zgodnie z zasadami i systemem Aloha International z Hawajów – organizacji, która kultywuje i przekazuje tę hawajską wiedzę na całym świecie.

Program kursu:

 • Historia masażu Lomi Lomi Nui
 • Zasady Huny, hawajskiej filozofii życia
 • Hawajskie medytacje i rytuały
 • Metodyka wykonywania zabiegu
 • Pokaz masażu Lomi Lomi Nui
 • Wpływ zabiegu na organizm człowieka, omówienie efektów zabiegu
 • Trening masażu Lomi Lomi Nui

Kurs masażu Lomi Lomi Nui to wyjątkowa okazja, aby podczas tego spotkania poszerzyć wiedzę i umiejętności potrzebne, aby pogłębić swoją własną praktykę. Ta opcja daje możliwość, aby naprawdę mocno zagłębić się w temat, a przy okazji pobyć w cudownym, spokojnym miejscu i pooddychać w Duchu Aloha. To spotkanie, to coś znacznie więcej niż kurs masażu, to głęboko transformująca podróż przez ciało do świata Ducha.
Lomi Lomi Nui to zdejmowanie z ciała napięć…z ogromną miłością, cierpliwie, warstwa po warstwie, w skupieniu, z pełną świadomością tworzymy dotykiem Lomi spokojną przestrzeń na to, co na dany moment w życiu potrzebne.

Jest to kurs, podczas którego poznajemy siebie, swoje ciało, emocje, umysł i pełen szacunku i wrażliwości dotyk. Uczymy się przez praktykę, taniec, ruch i zabawę oraz dzielenie się doświadczeniem, w sposób odmienny niż na tradycyjnych kursach masażu. Przypominamy sobie jak żyć w harmonii ze sobą i otaczającym nas światem. Wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń odkrywając swoje piękno i potencjał, otwierając się na inspiracje. Ten czas daje możliwość głębokiej, wewnętrznej przemiany.

Można powiedzieć, że Lomi Lomi Nui to masaż idealny który łączy i przywraca do równowagi ciało, duszę i umysł, oczyszcza z tego co na dany moment nie jest nam potrzebne w życiu. Zmniejsza napięcie w ciele, wycisza umysł co pozwala nam dotrzeć do własnego wnętrza dopuszczając do głosu intuicję prawdziwe JA.
Zapraszamy wszystkich do wspólnych zajęć.

Zajęcia prowadzi Karolina Legucka

Założycielka Gdyńskiej Szkoły masażu ANATOMIC. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej, totalnej biologii i terapii naturalnych. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem, duszą i umysłem. Swoje umiejętności rozwijała na wielu warsztatach prowadzonych przez Susan Pa’iniu Floyd, jest certyfikowanym nauczycielem ALOHA INTERNATIONAL. Zajęcia grupowe prowadzi od ponad 10 lat. Tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody i terapie naturalne takie jak: masaż, praca z ciałem, techniki hawajskie, techniki oddechowe, relaksacja, wizualizacja, medytacja, totalna biologia, radykalne wybaczenie.

Swoją wiedzę zdobywała na wielu warsztatach w Polsce i na Hawajach. Jej nauczycielką masażu Lomi Lomi Nui, Kahi Loa i Huny jest Susan Pa’iniu Floyd.

Aktywna uczestniczka festiwali masażu i pracy z ciałem:

 • I Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem w Gdańsku w 2016 roku, na którym wygłosiła wykład pt. Lomi Lomi Nui – Dotyk, który budzi duszę, oraz prowadziła warsztat z masażu Lomi Lomi Nui,
 • II Festiwal Masażu w Gdańsku w 2017 roku, A wykład pt. Lomi Lomi Nui – Dotyk, który budzi duszę, oraz prowadziła warsztat z masażu Lomi Lomi Nui,
 • II Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem w Gdańsku w 2016 roku, na którym zaprezentowała masaż Lomi Lomi Nui
 • III Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem w Gdańsku w 2017 roku, na którym zaprezentowała masaż Lomi Lomi Nui.

Masaż lomi lomi nui jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby osoba masowana odczuła atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście…

Uwaga!!! Ilość miejsc jest ograniczona !!!
info tel. 609 83 83 88

Termin kursu Lomi Lomi Nui I / II (Kino Mana I / II):

Termin kursu : 24-28 czerwca 2024r.

Cena kursu: 2300 zł

Zajęcia odbywają się w godz. 10:00-18:00

Ilość godzin: 50 godzin dydaktycznych