Kurs masażu pałeczkami bambusowymi

Kurs masażu pałeczkami bambusowymi przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą rozszerzyć swoje umiejętności zawodowe. Masaż bambusami dostarczy klientowi niecodziennych doznań. Działa energetyzująco na organizm, znakomicie usuwa napięcie mięśni, działa drenująco i modelująco na sylwetkę; niweluje przemęczenie i stres. W zależności od techniki masażu, pałeczek bambusowych można użyć do masażu relaksacyjnego, leczniczego, liftingującego lub antycellulitowego.

Program Kursu:

  • Historia masażu pałeczkami bambusowymi
  • Działanie masażu pałeczkami bambusowymi na organizm człowieka
  • Wykorzystanie pałeczek bambusowych w ośrodkach SPA i salonach odnowy biologicznej
  • Metodyka zabiegu pałeczkami bambusowymi
  • Wskazania i przeciwwskazania do masażu
  • Efekty zabiegu
  • Trening technik masażu pałeczkami bambusowymi

Termin kursu: 26 lipca 2024 r. (piątek)

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00-18:00

Czas trwania kursu: 10 godzin dydaktycznych

Cena kursu: 650 zł

Po zakończeniu szkolenia  kursanci otrzymują certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie ukończenia kursu MEN III/1. Dokumenty wydawane przez naszą placówkę honorowane są na terenie całej UE.