Kurs Masażu Polarity

Metoda Polarity

Układ Polarity to prosta i efektywna technika przynosząca głęboki relaks i poprawę zdrowia. Została stworzona przez osteopatę i chiropraktyka Dr Randoloha Stonea.

W Polarity traktujemy ciało jako energię i wykorzystujemy siły życiowe emanujące z naszych dłoni, aby rozwiązać węzły energetyczne i rozpuścić blokady.

Energia pozostaje w ciągłym ruchu dzięki polaryzacji. Ciało ludzkie posiada biegun dodatni, ujemny i neutralny. Nasz przepływ energii zostaje zaburzony w wyniku traum, trudnych doświadczeń, negatywnych
emocji takich jak lęk, złość czy nienawiść, również poprzez nieprawidłową dietę.

W Polarity chodzi o przywrócenie prawidłowego przepływu energii co doprowadzi do harmoni w ciele i umyśle.

Umiejętności potrzebne do nauki tej techniki to dwie zdrowe ręce,
otwarta głowa i chęć niesienia pomocy.
Zapraszamy masażystów, refleksologów, fizjoterapeutów, pielęgniarki i położne, lekarzy, psychologów, psychiatrów, osoby pracujące z dziećmi, rodziców, nauczycieli oraz wszystkie te osoby, które są zainteresowane poprawieniem jakości życia i doskonaleniem swoich umiejętności.

Kiedy możemy zastosować Polarity?

• w przypadku wszelkiego rodzaju bólach
  • przy osłabionym przez chorobę organiźmie
  • w stanach napięcia psychicznego
  • w depresji, stanach lękowych, bezsenności
  • wyczerpaniu psychicznym i fizycznym
  • jako środek wzmacniający
  • jako technikę relaksującą

Program szkolenia:

• Czym jest Polarity?
  • Co to polaryzacja?
  • BHP pracy z energoterapią
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Przebieg zabiegu – instruktaż
  • Praktyka – praca w parach

Termin warsztatów: 28 września 2024r.

Po zakończeniu szkolenia  kursanci otrzymują certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie ukończenia kursu MEN III/1.

Dokumenty wydawane przez naszą placówkę honorowane są na terenie całej UE.