fbpx
 
tel:  609 83 83 88

Witajcie nowi i starzy Przyjaciele, nazywam się Krzysztof Szabat.
Podążam za metodami: Takasziego Yoshizawy, Ajahna Pichesta, Gunthera Krugera i Saionji Masayukiego. Od ponad 15 lat uczę się pracy z ciałem, wypróbowałem ich nauki. Mogę polecić ich wiedzę i mądrość, są niesamowite. Bardzo pomogły w życiu mnie, wielu moim przyjaciołom i pacjentom. W pracy jako „terapeuta” stosuję wiele technik najczęściej pochodzących z masażu tajskiego i japońskiego. Staram się mieć jak najczęściej żywy kontakt z Tymi od których mogę się uczyć.

Masaż Tajski: Tematem warsztatu będzie: „Jak możemy chronić i wspomóc siebie.” To warsztat dobry na początek tej fascynującej przygody jaką jest świadoma praca z ciałem.

Kurs ten to przede wszystkim intensywna nauka prostych i niezwykle skutecznych technik: jak nie tracić własnej siły, jak powinniśmy w bez wysiłkowy sposób pracować z dużo większym ciałem nie robiąc sobie krzywdy, jak używać w pracy z ciałem stóp, kolan i łokci.
Podczas warsztatu chciałbym zaprezentować i nauczyć Was technik pracy z ciałem Takashiego Yoshizawy. Jego styl przenika mądrość doświadczenia, współczucie i japońska precyzja. Mam nadzieję, że choć trochę przybliżę Wam esencję jego nauk.
Dawanie dotyku przyjaciołom i pacjentom to piękne działanie, ale w wielu przypadkach zapominamy o tym jak powinniśmy przy tym traktować nasze własne ciało i umysł. Widziałem wielu ludzi, którzy mieli problemy z ciałem od dawania zbyt wielu masaży, lub zwyczajnie stosowali techniki które są niewątpliwie bardzo efektowne, ale wymagają zaangażowania zbyt dużej energii od strony terapeuty. Podczas tych warsztatów chciałbym pokazać Wam jak poruszać naszym ciałem ekonomicznie i wydajnie, nie tracąc niepotrzebnie swojej siły. Jak wykształcić w sobie głęboki, pełen wyczucia dotyk i prawidłowe nawyki do pracy z ciałem. Zaprezentuję jak w bez wysiłkowy sposób pracować z dużo większym ciałem nie tracąc swojej siły.

Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób zawodowo zajmujących się masażem, chcących wzbogacić swoje techniki, jak i amatorów, chcących poznać podstawowe techniki akupresury, refleksologii, rozciągania, pracy z energią i oddechem.

Nauczysz się sztuki i teorii głębokiej pracy z ciałem. Poznasz psychologię obszarów ciała i formę pracy z uruchamianiem naturalnych zdolności ciała do uwalniania traumy ze wsparciem oddechu.

Jest to masaż suchy, nie używamy tutaj olejków na ciało, zarówno terapeuta jak i masowany podczas sesji jest kompletnie ubrany w luźne, niekrępujące ruchy ubrania. Warsztaty są wspaniałą okazją poznania czym jest świadoma praca z ciałem i intensywnym narzędziem usuwania różnego rodzaju bólu, napięć, stresów itp. W domowym zaciszu i profesjonalnych gabinetach masażu, czy też Spa.

Każdy uczestnik kursu otrzyma skrypt ułatwiający samodzielne powtarzanie.

 

Zastanawiasz się czy nasza szkoła jest dla Ciebie odpowiednia? Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Poświęc 5 minut i przeczytaj:

Dlaczego warto wybrać szkołę Anatomic

logo ikona

Termin kursu w marcu: 07-08 marca 2020r.

Termin kursu w kwietniu: 04-05 kwietnia 2020r

Zajęcia odbywają sie w godz. 10:00-18:00

Cena kursu: 700 zł

Czas trwania kursu: 20 godzin dydaktycznych 

Prowadzący: Krzysztof Szabat

Warunkiem odbycia się kursu jest zebranie grupy 6 osób :-), ale nie więcej niż 14 :-)))

przelew button

 

Po zakończeniu szkolenia  kursanci otrzymują Dyplom ukończenia kursu w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie MEN III. Dokumenty wydawane przez naszą placówkę honorowane są na terenie całej UE.


Na zajęcia proszę zabrać wygodny strój sportowy (legginsy, koszulka, skarpetki),  małą miękką poduszkę, koc.

Zapisz sie na kurs *decyduje kolejnosc zgłoszeń

1000 znaków pozostało