tel:  609 83 83 88

Masaż Tajski to holistyczna terapia obejmująca zarówno ciało fizyczne, energetyczne jak i emocjonalne. Jest syntezą wielu technik – nacisku, refleksologii, pracy z liniami energetycznymi, oddechem, tamowania krwi i rozciągania.

Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób zawodowo zajmujących się masażem, chcących wzbogacić swoje techniki, jak i amatorów, chcących poznać podstawowe techniki akupresury, refleksologii, rozciągania, pracy z energią i oddechem.

Kurs ten to intensywna nauka prostych i niezwykle skutecznych technik radzenia sobie z napięciami, stresem, przykurczami, przemęczeniem fizycznym i umysłowym, stłumionymi emocjami, złym samopoczuciem czy też stanami chorobowymi.

Podczas kursu będziecie mieli możliwość nauczenia się pracy w dwóch pozycjach: na plecach i boku. Technik akupresurowej pracy na liniach sen, masażu stóp, nóg, rąk, dłoni i głowy poprzez stymulacje punktów, akupresurę, rozciąganie i delikatne uruchomianie stawów. Masażu pleców, uwalniania napięć w biodrach, w odcinku lędźwiowym i piersiowym. Poznasz kanały energii w nogach, plecach i rękach. Nauczysz się w jaki sposób wyczuwać blokady w kanałach energetycznych i otwierać drogę do uziemienia, stabilizacji i spokoju. Dowiesz się dlaczego jesteś na górze w swojej głowie i dlaczego brakuje Ci elementu ziemi.

Nauczysz się sztuki i teorii głębokiej pracy z ciałem.

Poznasz psychologię obszarów ciała i formę pracy z uruchamianiem naturalnych zdolności ciała do uwalniania traumy ze wsparciem oddechu.

Warsztat ten daje możliwość nauczenia jak zrobić 2 godzinny masaż. Jest najbardziej uniwersalnym narzędziem jaki udało mi się wypracować w ciągu 15 lat mojej nauki i pracy. Techniki są proste, w najwygodniejszych i najbezpieczniejszych pozycjach, kompletne, dopasowane do jak największej ilości przypadków, stanowią pewną całość. Sprawdziłem to, jest to moim głębokim doświadczeniem, może nie zabrzmi to skromnie, ale zaryzykuję stwierdzeniem, że przyniósł pożytek, zdrowie i zadowolenie tysiącom moich Pacjentów, których poddałem tej terapii.

Jest to masaż suchy, nie używamy tutaj olejków na ciało, zarówno terapeuta jak i masowany podczas sesji jest kompletnie ubrany w luźne, niekrępujące ruchy ubrania.

Warsztaty są wspaniałą okazją poznania czym jest świadoma praca z ciałem i intensywnym narzędziem usuwania różnego rodzaju bólu, napięć, stresów itp. W domowym zaciszu i profesjonalnych gabinetach masażu, czy też Spa.

Każdy uczestnik kursu otrzyma skrypt ułatwiający samodzielne powtarzanie.

 

Zastanawiasz się czy nasza szkoła jest dla Ciebie odpowiednia? Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Poświęc 5 minut i przeczytaj:

Dlaczego warto wybrać szkołę Anatomic

logo ikona

Termin kursu: 15-16.09.2018r

Zajęcia odbywają sie w godz. 10:00-18:00

Cena kursu: 700 zł

Czas trwania kursu: 20 godzin dydaktycznych 

Prowadzący: Krzysztof Szabat

Warunkiem odbycia się kursu jest zebranie grupy 8 osób :-), ale nie więcej niż 14 :-)))

przelew button

 

Po zakończeniu szkolenia  kursanci otrzymują Dyplom ukończenia kursu w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie MEN III. Dokumenty wydawane przez naszą placówkę honorowane są na terenie całej UE.


Na zajęcia proszę zabrać wygodny strój sportowy (legginsy, koszulka, skarpetki),  małą miękką poduszkę, koc.

Zapisz sie na kurs *decyduje kolejnosc zgłoszeń

1000 znaków pozostało