Kurs „Masaż tajski na stole do masażu”

Masaż tajski stosowany jest zarówno profilaktycznie jak i jako środek leczniczy. Stanowi doskonałą formę relaksacji jak i uzupełnienie standardowych zabiegów terapii manualnej i masażu. Z jego znajomości skorzystać mogą głównie fizjoterapeuci, masażyści, specjaliści odnowy biologicznej, nauczyciele jogi oraz kosmetyczki zajmujące się także masażem.


Kurs prowadzony jest przez Piotra Druzgałę – magistra fizjoterapii, który od 20 lat mieszka w Tajlandii, absolwenta AWF-Kraków oraz najbardziej znanej i szanowanej szkoły tradycyjnej medycyny tajskiej WAT Pho w Bangkoku oraz pierwszego polskiego autora podręcznika do masażu tajskiego pt.: „Masaż tajski. Między jogą i fizjoterapią. Praktyczny podręcznik” oraz książki o tajskiej kulturze „Co kryje tajski uśmiech”. Piotr prowadzi kursy masażu tajskiego od ponad 10 lat łącząc wiedzę z fizjoterapii, osteopatii i innych dziedzin medycyny z tradycyjnymi technikami masażu tajskiego czyniąc w ten sposób masaż tajski bardziej skutecznym narzędziem w rękach masażysty czy fizjoterapeuty.

Opis kursu

Celem kursu jest wyjście naprzeciw wygodzie oraz zachodnim wzorcom masażu gdzie masaż wykonywany jest na stole do masażu. Prezentowane techniki umożliwiają wykonanie całkowitego masażu tajskiego na stole do masażu. Mogą być one wplecione w inne techniki masażu uraz nimi ubogacone. Techniki prezentowane podczas kursu są mieszanką technik masażu szkoły Wat Pho oraz innych szkół masażu tajskiego.

Dla kogo

Dla tych którzy już posiadają podstawowe umiejętności w wykonywaniu masażu tajskiego, regularnie go wykonują i chcą i wolą go wykonywać na stole do masażu lub dodać jego techniki do innych zabiegów, które wykonują na stole do masażu.

Program kursu

 • Techniki masażu tajskiego dostosowane do stołu do masażu.
 • Masaż tajski w 4 pozycjach ułożeniowych (na plecach, na boku, na brzuchu, siedząc).
 • Poprawne ułożenie ciała terapeuty.
 • Umiejętność właściwego użycia ciężaru własnego ciała w czasie zabiegu.
 • Całościowy schemat tradycyjnego masażu tajskiego

Czego się nauczysz:

 • Wygodnych i dostosowanych do stołu technik masażu tajskiego
 • Prawidłowego wykonania sekwencji masażu tajskiego na stole do masażu
 • Zaadoptowanych do stołu do masażu tajskich technik powięziowych, mobilizacji stawów i stretchingu, które możesz wykorzystać w innych zabiegach
 • Bezpiecznego i ergonomicznego wykorzystania swojego ciała podczas masażu.

Ponadto:

 • Nawiążesz ciekawe kontakty.
 • Pożytecznie i mile spędzisz czas.
 • Może nawet zaplanujesz wyjazd do Tajlandii….

Termin kursu: 08 lipca 2024r.

Cena kursu: 700 zł

Zajęcia odbywają się w godz. 10:00 – 18:00

Czas trwania kursu to 10 godzin dydaktycznych

Kładziemy szczególny nacisk na praktykę masażu, która stanowi ok. 100% czasu kursu

Po zdanym egzaminie egzaminie praktycznym uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim


Wybierając 3 kursy prowadzone przez Piotra Druzgałę w terminie:
Kurs „Tradycyjny Masaż Tajski” – Moduł I (3dni) 05-07 lipca 2024
Kurs „Masaż tajski na stole do masażu” 08 lipca 2024
Kurs „Masaż stóp z elementami refleksoterapii” 09 lipca 2024
oszczędzisz 10%, czyli za wszystkie 3 kursy zapłacisz nie 3000zł a tylko 2700zł


Zapraszamy !